Turpinās pieteikšanās bezmaksas tehniski radošajām darbnīcām par enerģijas taupīšanu

Aicinām Latvijas vispārējās izglītības iestādes izmantot pēdējo iespēju pieteikt 6. – 9. klašu skolēnus bezmaksas tehniski radošajām darbnīcām par energoefektivitāti!

Darbnīcas jau veiksmīgi organizētas Kurzemes, Vidzemes, Rīgas un Rīgas rajona vispārējās izglītības iestādēs, kā Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Rīgas Franču licejs, Rīgas Ķengaraga vidusskola, Talsu Valsts ģimnāzija, Jāņa Čakstes Liepājas 3. vidusskola un citviet.

Vēl ir iespēja pieteikties uz tehniski radošajām darbnīcām, kas notiks Ventspilī – Zinātnes un tehnoloģiju muzeja “Kurzemes Democentrs” telpās. Vietu skaits ierobežots!

Kā jau iepriekš ziņots, projekta “Pārrobežu sadarbība energoresursu taupīšanas veicināšanai” (“Energy Advice”) ietvaros līdz 31. maijam pirmajiem 2000 Latvijas 6. – 9. klašu skolēniem tiek nodrošināta iespēja bez maksas piedalīties jaunās tehniski radošajās darbnīcās par energoefektivitāti un enerģijas taupīšanas jautājumiem.

Darbnīcu laikā skolēni papildina savas zināšanas par energoresursu taupīšanu un energoefektivitāti, kas noderēs, lai veiksmīgāk startētu izglītojošajā pārrobežu konkursā “Energy Advice”, kas projekta ietvaros notiks no 2019. gada septembra līdz 2020. gada janvārim.

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs „Kurzemes Democentrs” ir interaktīvs zinātnes centrs Ventspilī, kas bērniem, jauniešiem un ikvienam interesentam piedāvā aktīvu, aizraujošu, izzinošu un interesantu piedzīvojumu, iepazīstot tehnoloģiju pasauli.

Vairāk informācijas:
Elīza Trama
Nodibinājuma “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”
Projektu vadītāja
Tel. nr.: +371 20094095
E-pasts:
eliza.trama@vatp.lv
 

Projekts tiek īstenots Eiropas Teritoriālā sadarbība 2014-2020 fonda Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam mērķa “Tīra un augstvērtīga dzīves vide” ietvaros un to plānots pabeigt līdz 2020. gada 29. februārim. Projekta kopējās izmaksas ir 259 720,80 EUR, kur programmas līdzfinansējums ir 220 762,67 EUR, bet pašu līdzfinansējums ir 38 958,13 EUR.

Šī publikācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.