Konkursa "Energy Advice" finālisti

Ir noslēgusies izglītojošā pārrobežu konkursa "Energy Advice" neklātienes kārta un ir noskaidrotas 10 finālistu komandas, kas 25. janvārī satiksies Tartu zinātnes centrā AHHAA, lai cīnītos par galveno balvu - elektroskūteriem.

“Energy Advice” žūrija ir izvērtējusi visu komandu iesūtītos uzdevumus un radošos darbus un ar prieku izziņo 5 konkursa finālistus no Latvijas:
  • Komanda “Droseļi”, Viesītes vidusskola;
  • Komanda “Latvietis virs vidējā”, Valmieras Valsts ģimnāzija;
  • Komanda “Stiprie”, Rīgas 66. vidusskola;
  • Komanda “TAM”, Pūņu pamatskola;
  • Komanda “Vēja spārni”, Rīgas 66. vidusskola.
Ar finālistiem konkursa organizatori sazināsies atsevišķi!
 
Fināla komandas 25. janvārī Tartu zinātnes centrā AHHAA satiksies ar finālistiem no Igaunijas. Arī finālā 10 komandām no abām valstīm būs jāpilda uzdevumi par enerģijas taupīšanu un energoefektivitāti un jāpielieto sava radošā domāšana, lai nopelnītu uzvarētāju titulu un galveno balvu - elektroskūterus visai komandai! Uz finālu ir aicināti arī komandu atbalstītāji - ģimenes un draugi.
 
 
Konkurss tiek rīkots Igaunijas-Latvijas pārrobežu projekta "Pārrobežu sadarbība energoresursu taupīšanas veicināšanai” (Energy Advice) ietvaros ar mērķi veidot pārrobežu kampaņas, lai palielinātu informētību par ieguvumiem no resursu taupīšanas un tādējādi veicinātu cilvēku padziļinātu izpratni par resursu taupīšanu un efektīvu izmantošanu.
 

Vairāk informācijas:
Elīza Trama
Nodibinājuma “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”
Projektu vadītāja
Tel. nr.: +371 20094095
E-pasts: 
eliza.trama@vatp.lv 

Projekts tiek īstenots Eiropas Teritoriālā sadarbība 2014-2020 fonda Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam mērķa “Tīra un augstvērtīga dzīves vide” ietvaros un to plānots pabeigt līdz 2020. gada 29. februārim. Projekta kopējās izmaksas ir 259 720,80 EUR, kur programmas līdzfinansējums ir 220 762,67 EUR, bet pašu līdzfinansējums ir 38 958,13 EUR.
Šī publikācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.