Jau rudenī gaidāms izglītojošs konkurss 6.–9. klašu skolēniem

Veiksmīgi aizvadītas “Kurzemes Democentra” organizētās bezmaksas tehniski radošās darbnīcas par energoefektivitātes jautājumiem, dalībniekiem gūstot priekšstatu par jau rudenī gaidāmo izglītojošo konkursu.

Darbnīcu organizatori norāda, ka par tehniski radošajām darbnīcām bijusi ļoti liela interese – kopumā tajās aizrautīgi piedalījās un izglītojās ap 2000 6.–9. klašu skolēnu no Latvijas vispārizglītojošajām skolām, kuri tādējādi papildināja savas zināšanas par energoresursu taupīšanu un energoefektivitāti. Noslēdzoties tehniski radošo darbnīcu organizēšanai, tiek aktīvi uzsākta gatavošanās izglītojošajam pārrobežu konkursam “Energy Advice”, kas notiks no 2019. gada septembra līdz 2020. gada janvārim.  Konkursa organizētāji paredz, ka pieteikšanās konkursam būs pieejama jau septembra sākumā.

Esi pirmais, kas uzzina jaunumus par pieteikšanos – seko līdzi informācijai “Energy Advice” Facebook kontā!

Kā jau iepriekš ziņots, projekta “Pārrobežu sadarbība energoresursu taupīšanas veicināšanai” (“Energy Advice”) ietvaros līdz 31. maijam darbnīcas veiksmīgi organizētas Kurzemes, Vidzemes, Rīgas un Rīgas rajona vispārējās izglītības iestādēs, kā Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Rīgas Franču licejs, Rīgas Ķengaraga vidusskola, Talsu Valsts ģimnāzija, Jāņa Čakstes Liepājas 3. vidusskola un citviet.

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs „Kurzemes Democentrs” ir interaktīvs zinātnes centrs Ventspilī, kas bērniem, jauniešiem un ikvienam interesentam piedāvā aktīvu, aizraujošu, izzinošu un interesantu piedzīvojumu, iepazīstot tehnoloģiju pasauli.

Vairāk informācijas:
Elīza Trama
Nodibinājuma “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”
Projektu vadītāja
Tel. nr.: +371 20094095
E-pasts:
eliza.trama@vatp.lv
 

Projekts tiek īstenots Eiropas Teritoriālā sadarbība 2014-2020 fonda Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam mērķa “Tīra un augstvērtīga dzīves vide” ietvaros un to plānots pabeigt līdz 2020. gada 29. februārim. Projekta kopējās izmaksas ir 259 720,80 EUR, kur programmas līdzfinansējums ir 220 762,67 EUR, bet pašu līdzfinansējums ir 38 958,13 EUR.

Šī publikācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.