Bezmaksas tehniski radošās darbnīcas par enerģijas taupīšanas jautājumiem

Aicinām Latvijas vispārējās izglītības iestādes pieteikt 6. – 9. klašu skolēnus bezmaksas tehniski radošajām darbnīcām par energoefektivitāti! 

Projekta “Pārrobežu sadarbība energoresursu taupīšanas veicināšanai” (“Energy Advice”) ietvaros no šī gada 18. februāra līdz 31. maijam pirmajiem 2000 Latvijas 6. – 9. klašu skolēniem būs iespēja bez maksas piedalīties jaunās tehniski radošajās darbnīcās par energoefektivitāti un enerģijas taupīšanas jautājumiem:

  • 6. klasei – tehniski radošā darbnīca “Enerģijas taupīšanas čempioni”
  • 7. – 8. klasei – tehniski radošā darbnīca “Gudrais skolas direktors”
  • 9. klasei – izlaušanās spēle “Izlauzies no enerģijas zudumiem”

Darbnīcu laikā skolēni papildinās savas zināšanas par energoresursu taupīšanu un energoefektivitāti, kas noderēs, lai veiksmīgāk startētu izglītojošajā pārrobežu konkursā “Energy Advice”, kas projekta ietvaros notiks no 2019. gada septembra līdz 2020. gada janvārim.

Darbnīcas tiks organizētas Kurzemes, Vidzemes, Rīgas un Rīgas rajona vispārējās izglītības iestādēs. Savukārt iepriekš neminēto Latvijas reģionu vispārējās izglītbas iestādēm ir iespēja pieteikties uz darbnīcām, kas notiks Ventspilī – Zinātnes un tehnoloģiju muzeja “Kurzemes Democentrs” telpās.

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs „Kurzemes Democentrs” ir interaktīvs zinātnes centrs Ventspilī, kas bērniem, jauniešiem un ikvienam interesentam piedāvā aktīvu, aizraujošu, izzinošu un interesantu piedzīvojumu, iepazīstot tehnoloģiju pasauli.

Vairāk informācijas:
Elīza Trama
Nodibinājuma “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”
Projektu vadītāja
Tel. nr.: +371 20094095

 

Projekts tiek īstenots Eiropas Teritoriālā sadarbība 2014-2020 fonda Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam mērķa “Tīra un augstvērtīga dzīves vide” ietvaros un to plānots pabeigt līdz 2020. gada 29. februārim. Projekta kopējās izmaksas ir 259 720,80 EUR, kur programmas līdzfinansējums ir 220 762,67 EUR, bet pašu līdzfinansējums ir 38 958,13 EUR.

Šī publikācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.