Radošās darbnīcas

Visur pasaulē mainās tas, kā cilvēki, īpaši bērni un jaunieši, uztver un vēlas apgūt ko jaunu. Šādas aktivitātes ar praktisku līdzdarbošanos, izmantojot „hands-on” principu, ļauj patiesi izprast skolā un citur teorētiski apgūtu materiālu vai dzirdētu informāciju. Radošās darbnīcas ir arī lielisks instruments, lai gudri izklaidētos, veidotu komandas garu, attīstītu sacensību prieku un kopumā veicinātu interesi par tehniskajām jomām, kas mūsdienās viennozīmīgi ir perspektīvākās.

RADOŠĀS DARBNĪCAS PAR ENERGOEFEKTIVITĀTI
Piedāvājam radošās darbnīcas par energoresursu taupīšanu un energoefektivitāti, kurās skolēni veic eksperimentus, mērījumus un risina uzdevumus, lai uzzinātu, kur visvairāk tiek tērēta enerģija un kā to var ietaupīt.
Radošās darbnīcas piemērotas 4.-12. klašu skolēniem. Ilgums: 60 minūtes​Interesē? Piesakies!
Tālrunis: +371 63630435
E-pasts: info@kurzemesdemocentrs.lv

 

SIA "ASPIRED" TEHNISKI RADOŠĀS DARBNĪCAS


SIA "Aspired" piedāvā vairāk nekā 20 dažādas tehniski radošās darbnīcas, aptverot dažādus mācību priekšmetus. Katras darbnīcas ievads sākas ar nelielu teorētisko bāzi, ko pēcāk papildina praktiskā nodarbība individuāli vai komandā, atkarībā no izvēlētās darbnīcas. Lejupielādējiet katalogu, lai tuvāk iepazītos ar SIA "Aspired" piedāvātajām tehniski radošām darbnīcām.
Tehniski radošās darbnīcas piemērotas 1.-12. klašu skolēniem. Ilgums: 60 minūtes

Kontakti
Egita Želve
Tālrunis: +371 26629899
E-pasts: 
egita.zelve@aspired.lv

 

Pakalpojuma cenrādis
Kurzemes Democentra radošās darbnīcas 3,00-3,50 EUR/ persona
SIA "Aspired" tehniski radošās darbnīcas
(cilvēku skaits grupā 10-30)

2,20-4,61 EUR/ persona
(darba dienās)

4,40-5,90 EUR/ persona
(brīvdienās un svētku dienās)

 

Sadarbības partneri