Radošās darbnīcas

Visur pasaulē mainās tas, kā cilvēki, īpaši bērni un jaunieši, uztver un vēlas apgūt ko jaunu. Šādas aktivitātes ar praktisku līdzdarbošanos, izmantojot „hands-on” principu, ļauj patiesi izprast skolā un citur teorētiski apgūtu materiālu vai dzirdētu informāciju. Radošās darbnīcas ir arī lielisks instruments, lai gudri izklaidētos, veidotu komandas garu, attīstītu sacensību prieku un kopumā veicinātu interesi par tehniskajām jomām, kas mūsdienās viennozīmīgi ir perspektīvākās.

RADOŠĀS DARBNĪCAS PAR ENERGOEFEKTIVITĀTI
Piedāvājam radošās darbnīcas par energoresursu taupīšanu un energoefektivitāti, kurās skolēni veic eksperimentus, mērījumus un risina uzdevumus, lai uzzinātu, kur visvairāk tiek tērēta enerģija un kā to var ietaupīt. Ar darbnīcu piedāvājumu varat iepazīties katalogā6.56 MB.
Radošās darbnīcas piemērotas 4.-12. klašu skolēniem. Ilgums: 60 minūtes


 

 

ZINĀTNISKĀS DARBNĪCAS


Piedāvājam izglītojošus zinātnes šovus un zinātniskās darbnīcas. Zinātnes šovā demonstrējam aizraujošus eksperimentus, ar kuru palīdzību mācām un skaidrojam par dažādiem tematiem, kā klimata pārmaiņas un gaisa sastāvs. Zinātniskajās darbnīcās skolēni paši veic eksperimentus un praktiski iepazīst dažādas fizikālas un ķīmiskas sakarības. Ar darbnīcu piedāvājumu varat iepazīties katalogā207.68 KB.
Zinātniskās darbnīcas piemērotas 1.-12. klašu skolēniem. Ilgums: 40-60 minūtes

 

Sazinies ar mums!
Sandra Rožkalne
Tālrunis: +371 
26831772
E-pasts: 
sandra.rozkalne (at) vatp.lv

 

SIA "ASPIRED" TEHNISKI RADOŠĀS DARBNĪCAS


SIA "Aspired" piedāvā vairāk nekā 20 dažādas tehniski radošās darbnīcas, aptverot dažādus mācību priekšmetus. Katras darbnīcas ievads sākas ar nelielu teorētisko bāzi, ko pēcāk papildina praktiskā nodarbība individuāli vai komandā, atkarībā no izvēlētās darbnīcas. Lejupielādējiet katalogu, lai tuvāk iepazītos ar SIA "Aspired" piedāvātajām tehniski radošajām darbnīcām.
Tehniski radošās darbnīcas piemērotas 1.-12. klašu skolēniem. Ilgums: 60 minūtes

 

Pakalpojuma cenrādis*
Kurzemes Democentra radošās darbnīcas 3,00-3,50 EUR/ persona
Kurzemes Democentra zinātniskās darbnīcas 4,00 EUR/ persona
SIA "Aspired" tehniski radošās darbnīcas

2,20-4,61 EUR/ persona
(darba dienās)

4,40-5,90 EUR/ persona
(brīvdienās un svētku dienās)

*Minimālais cilvēku skaits grupā - 10, maksimālais cilvēku skaits grupā - 30.