Mācību līdzekļu izstrāde

Mēs ticam, ka skolēnu ikdienu var veidot labāku, ja lieto mūsdienu tehnoloģiju pieejamos risinājumus, tādēļ fokusējamies uz jaunu, unikālu un interaktīvu mācību rīku un līdzekļu izstrādi un to integrēšanu izglītībā. Piedāvājam izstrādāt interaktīvus mācību līdzekļus un rīkus, sākot no idejas līdz reālam izpildījumam, pēc pasūtītāja vēlmēm!

Sadarbībā ar uzņēmumu SIA "TechGym" Kurzemes Democentrs izstrādā interaktīvus mācību līdzekļus skolēniem un skolotājiem darbam ar viedierīcēm - telefoniem vai planšetēm. Šādi mācību līdzekļi sniedz iespējas skolotājiem gatavot individualizētus mācību uzdevumus, kā arī organizēt grupu darbus savās nodarbībās. Plānojam attīstīt mācību resursu “Pratne.lv" caurviju prasmju apgūšanai pirmsskolas un skolas vecuma bērniem valodu, matemātikas, veselības un fiziskās aktivitātes jomās.

           

Mācību līdzekļu izstrādes pamatā tiek izmantots izglītības pētnieku Mišra (Mishra) un Kolers (Kohler) modelis, kas paredz, ka saturs (ko vēlamies iemācīt) un pedagoģija (ko mēs mācām) ir par pamatu jebkurai tehnoloģijai, kuru plānojam izstrādāt izmantošanai mācību procesā.

Mūsu izstrādātie mācību līdzekļi, kas veiksmīgi tiek izmantoti izglītības satura apguvei:

  • interaktīvā ekspozīcija par klimata pārmaiņām, kas ir pieejama apmeklētājiem un apskatāma zinātnes centrā Kurzemes Democentrs;
  • izglītojošais un metodiskais materiāls ar 40 zinātnisku eksperimentu paraugiem, kā lielisks palīgs gan dabaszinātņu skolotājiem, gan interešu izglītības pulciņu vadītājiem;
  • tehniski radošās darbnīcas par energoefektivitātes jautājumiem – “Enerģijas taupīšanas čempioni”, “Gudrais skolas direktors” un “Izlauzies no enerģijas zudumiem”, kas padara dabaszinātņu nodarbības interesantākas un aizraujošākas.

Sadarbībā ar Eiropas kosmosa aģentūru šobrīd notiek darbs pie interaktīva mācību rīka izstrādes, kas vidusskolēniem un studentiem aizraujošā veidā ļaus apgūt zināšanas par kosmosa industriju.

 

Sazinies ar mums!
Sandra Rožkalne
Tālrunis: +371 
26831772
E-pasts: 
sandra.rozkalne (at) vatp.lv