Pakalpojumi

Zinātnes un tehnoloģiu muzejs "Kurzemes Democentrs" piedāvā aizraujošas ekskursijas ģimenēm un ekskursiju grupām, tehniski radošās darbnīcas un ne tikai... Pie mums var arī nosvinēt lielisku dzimšanas dienas ballīti, piedalīties aizraujošos zinātnes šovos un pat sarīkot kāzu svinības!

Zinātnes centrs

Mūsu zinātnes centrā visiem interesentiem piedāvājam aizraujošas ekskursijas gida pavadībā un iespēju apskatīt Kurzemē ražoto progresīvo nozaru uzņēmumu produktu paraugus. Zinātnes centra ekspozīcija “Zaļā misija: klimats” ir veltīta klimata pārmaiņu tēmai un sastāv no 16 interaktīviem un “hands-on” eksponātiem.
Vairāk: 
Zinātnes centrs

Radošās darbnīcas

Piedāvājam radošās darbnīcas par energoresursu taupīšanu un energoefektivitāti. Radošās darbnīcas ir 60 minūtes garas nodarbības, kurās skolēni veic eksperimentus, mērījumus un risina uzdevumus, lai uzzinātu, kur visvairāk tiek tērēta enerģija un kā to var ietaupīt. Radošās darbnīcas piemērotas 4.-12. klašu skolēniem.
Zinātnes centrā var piedalīties arī mūsu partneru SIA "Aspired" tehniski radošajās darbnīcās.
Vairāk: 
Radošās darbnīcas

Dzimšanas dienu svinības

Mūsu komanda parūpēsies par atraktīvu, izzinošu un smieklu pilnu dzimšanas dienas ballīti tehnoloģiju pasaulē. Pie mums jubilārs ar saviem viesiem varēs piedalīties autosacīkstēs, uzņemt aizraujošas bildes, izmantojot interaktīvo tāfeli, “palaist” kosmosā savu satelītu, izglābt pasauli ar domu spēku, braukt ar speciāli aprīkotiem velosipēdiem, kā arī iesaistīties citās izklaidējošās un izglītojošās aktivitātēs. Pieaugušo ballītes lieliski papildinās draudzīga sacensība erudīcijas spēlē.
Vairāk: 

Zinātnes šovi

Lai veicinātu bērnu un jauniešu izpratni par dabaszinātnēm, mūsu komanda veido un demonstrē izglītojošus zinātnes šovus. Mūsu zinātnes šovos visi interesenti var atraktīvā un iesaistošā veidā mācīties vai papildināt savas zināšanas par dažādām dabas parādībām, ķīmiskām reakcijām un vielu fizikālajām īpašībām. Šobrīd piedāvājam divus šovus: "Klimata pārmaiņas" un "Ziemas aukstumā". Zinātnes šovi ir ne tikai lielisks palīglīdzeklis zināšanu apguvei, bet arī  aizraujošs brīvā laika pavadīšanas veids.
Vairāk: 
Radošās darbnīcas

Kāzu pieturvieta

Atvieglojot darbu vedējiem un kāzu rīkotājiem, piedāvājam mazāk tradicionālus uzdevumus jaunajam pārim. 40-60 minūšu laikā pārbaudīsim jaunā pāra attiecību ķīmiju un izklaidēsim kāzu viesus. Mūsu pieturvieta ir piemērota kāzu svinībām visos gadalaikos. 
Vairāk: