Zinātnes un tehnoloģiju muzejam "Kurzemes Democentrs" jauns eksponāts!

Atklājot jauno tūrisma sezonu, Zinātnes un tehnoloģiju muzejs “Kurzemes Democentrs” piedāvā visiem interesentiem jaunu un unikālu eksponātu – "Uzfilmē klimatu!" No šodienas Zinātnes un tehnoloģiju muzeja “Kurzemes Democentrs” apmeklētājiem ir iespēja apskatīt un izbaudīt jaunu eksponātu “Uzfilmē klimatu!”, kas papildina pagājušā gadā atklāto klimata pārmaiņām veltīto ekspozīciju.

Eksponāts “Uzfilmē klimatu!” piedāvā ar virtuālās realitātes briļļu palīdzību iejusties Discovery kanāla operatora ādā un izveidot savu reportāžu: zemūdens noslēpumainās ainavas filmēšana, strauji izmirstošo savvaļas Āfrikas ziloņu iemūžināšana un došanās kuģu ceļa valstībā gar Antarktīdas krastiem, lai izpētītu pingvīnu un roņu kolonijas kustību vētras laikā. Aizraujošās 360 grādu Full HD animācijas ir papildinātas ar vētras un to brāzmu, kā arī skaņas efektiem. Piemērots apmeklētājiem no 8 gadu vecuma.

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs „Kurzemes Democentrs” ir interaktīvs zinātnes centrs, kas bērniem, jauniešiem un ikvienam interesentam piedāvā aktīvu, aizraujošu, izzinošu un interesantu piedzīvojumu, iepazīstot tehnoloģiju pasauli.

Pagājušā gada nogalē Zinātnes un tehnoloģiju muzejs "Kurzemes Democentrs" saņēma tūrisma balvu Kurzemes reģionā – “Lielais Jēkabs 2016” nominācijā “Dižā Kurzemes inovācija ekspozīcijā 2016” par jauno ekspozīciju, kas interesantā un aizraujošā veidā apmeklētājiem stāsta par klimata pārmaiņu iemesliem, sekām, risinājumiem un pielāgošanās iespējām.

Kurzemes Democentrs atrodas vienā no ģimenēm draudzīgākajām Latvijas pilsētām – Ventspilī, un kopš 2016. gada jūlija apmeklētājus uzņem jaunā mājvietā - zema energopatēriņa ēkā, Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā.

Zinātnes un tehnoloģiju muzeja “Kurzemes Democentrs” jaunumiem vari sekot līdzi arī Facebook: facebook/com/kurzemedemocentre.