Zinātnes šovs Kurzemes Democentrā

28. decembrī Kurzemes Democentra komanda priecēs gan lielus, gan mazus apmeklētājus ar aizraujošiem eksperimentiem gada noslēguma zinātnes šovā "Ziemas aukstumā".

Zinātnes šovu ietvaros apskatīsim īpaši aukstus eksperimentus, izmantojot vien divas galvenās izejvielas. Kuras? To noskaidrosiet pasākuma dienā!
Taču mēs varam droši sacīt - būs interesanti, būs garšīgi un, pavisam noteikti, būs tā vērts!

Šovu vadīsim divas reizes - pulksten 11.00 un pulksten 14.00, lai visiem būtu iespēja to apmeklēt. Vērts pieminēt - vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tādēļ zvani un piesaki apmeklējumu sev, ģimenei un draugiem laicīgi! Pasākuma dienā, uzrādot šova biļeti, ieeja "Kurzemes Democentra" interaktīvajā izstādē bez maksas!

Biļetes cena EUR 8.00.
Biļetes pieejamas tikai iepriekšpārdošanā!

Pieteikšanās: pa tālruni +371 63630435 vai mobilo tālruni +371 26617549.
Pasākuma norises vieta: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1, ieeja A-1, Zinātnes un tehnoloģiju muzejs "Kurzemes Democentrs".

Tiekamies 28. decembrī!

Biļete ir derīga vienai personai, tikai uz biļetē norādīto šovu. Bērniem līdz 5 gadu vecumam biļete nav jāiegādājas, ja bērns neaizņem atsevišķu sēdvietu. Pasākumā sēdvietas nav numurētas. Iegādājoties biļeti un ierodoties pasākumā, jūs piekrītat, ka pasākuma laikā varat tikt filmēts un/vai fotogrāfēts. Uzņemtais materiāls var tikt izmantots Zinātnes un tehnoloģiju muzeja “Kurzemes Democentrs” mājaslapā, sociālajos tīklos, publikāciju materiālos. Nopirktās biļetes pieņem atpakaļ tikai pasākuma atcelšanas un/vai pārcelšanas gadījumā, ievērojot LR likumdošanu.