Ziemīgi eksperimenti Kurzemes Democentrā

Aizvadot Ziemassvētkus, 27. decembrī Zinātnes un tehnoloģiju muzejs "Kurzemes Democentrs" piedāvāja visiem zinātnes un tehnoloģiju mīļiem apmeklēt laboratorium.lv rīkoto Zinātnisko teātri.

Zinātniskais teātris piedāvāja divu veidu izrādes - "Ziemassvētku laboratorija" un "Eksperimentu skola", kuru ietvaros gan pašiem mazākajiem, gan jauniešiem, gan vecākiem, gan arī vecvecākiem bija iespēja iesaistīties dažāda veida zinātniskajos eksperimentos un pārbaudījumos.

Citējot teātra vadītāja teikto: "Ko mēs šodien darīsim? Nu, apskatīsim to parasto karsto ledu un karsto sniegu, veidosim kristālus, taisīsim sprādzienus un vēl daudz ko citu!"

Un, patiešām, ikvienam interesentam tika dota iespēja iesaistīties ne tikai vienā, bet vairākos teātra eksperimentos, zinoša speciālista klātbūtnē, kas pārraudzīja drošību un smalki pastāstīja par visu eksperimentu norises procesu un būtību. Pat pašiem mazākajiem tika dota iespēja paturēt rokās sauso ledu, kas bija -80'C auksts, veidot kristālus no "tā parastā karstā ledus", izspiest ūdeni no karstā sniega, iesaistīties eksperimentā, kurā ar bateriju aizdedzinājām dzelzs šķiedras egli, vērot dažādu veidu sprādzienus - ledus, uguns un skaņas, un vēl daudz vairāk!

Saņemot apmeklētāju atzinīgo novērtējumu pēc izrādes beigām, Kurzemes Democentra komanda ar nepacietību un patiesu prieku pievērsusies plāniem par jaunu un aizraujošu pasākumu, aktivitāšu un cita veida piedāvājumu ieviešanu!

Seko līdzi jaunumiem mūsu sociālajos tīklos - Instagram un Facebook!

Apskaties, kā mums gāja - Ziemīgi eksperimenti Kurzemes Democentrā