Ventspils IT izaicinājums 2019

Jau otro gadu Kurzemes Democentrs uzņem tehnoloģiju konkursa "Ventspils IT Challenge" dalībniekus, dodot skolēniem iespēju izmēģināt dažādas izglītības tehnoloģijas. 

No 13. līdz 15. novembrim Ventspilī norisinās tehnoloģiju konkursa fināla kārta. Konkursa laikā skolēni ne tikai parāda savas prasmes darbā ar tehnoloģijām, bet arī atpūšas izklaides pasākumos un apskata Ventspili un Ventspils tehnoloģiju uzņēmumus. Mēs priecājamies jau otro gadu uzņemt konkursa dalībniekus Kurzemes Democentrā, kur viņi var iepazīt radošu tehnoloģiju lietojumu izglītībai. Konkursa vecāko grupu dalībniekus iepazīstināsim ar mūsu interaktīvo ekspozīciju par klimata pārmaiņām un Ventspilī ražotiem progresīvo un tehnoloģiju nozaru uzņēmumu produktiem, savukārt jaunāko grupu dalībniekiem pie mums notiks jautra ballīte - būs spēles, tehnoloģiju izmēģināšana un pat zinātnes eksperimenti no Liepājas Zinātnes un izglītības inovāciju centra.

Šogad norisinās jau ceturtais “Ventspils IT izaicinājums”, kurā Ventspils Digitālais centrs un Ventspils pilsēta izaicina Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas skolēnus parādīt savas spējas radošā tehnoloģiju lietošanā. Konkurss notiek divās kārtās. Neklātienes kārta ilga no 2. septembra līdz 11. oktobrim un šobrīd norisinās klātienes - fināla - kārta Ventspilī. Finālā skolēniem jādemonstrē savas prasmes dažādu problēmsituāciju risināšanā un radošā tehnoloģiju lietošanā.

Vairāk par konkursu: http://ventspilsitc.com/