QR kodu medības

No 1. līdz 22. augustam pilsētniekiem un Ventspils viesiem tiek dota iespēja piedalīties aizraujošā bezmaksas orientēšanās spēlē.

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs “Kurzemes Democentrs” piedāvā ikvienam interesentam vienreizēju iespēju piedalīties bezmaksas orientēšanās spēlē “QR kodu medības” Ventspilī.  Spēles ietvaros dalībniekiem jāapmeklē dažādi tūrisma objekti Ventspilī. Tā ir iespēja labi pavadīt laiku ar draugiem, kā arī pārbaudīt savu atjautību, risinot dažādus uzdevumus un atminot kodētas ziņas, kas novedīs pie nākamajiem kontrolpunktiem vai dos komandai papildpunktus, uzlabojot gala rezultātu.

REĢISTRĒŠANĀS
Dalībniekiem jāizveido komanda 1 līdz 5 cilvēku sastāvā un jāreģistrējas spēlei, aizpildot reģistrēšanās anketu. Reģistrēšanās atvērta no 01.08.2019. plkst. 9.00. Reģistrēties un iesaistīties spēlē komandas var jebkurā brīdī 3 nedēļu laikā (1.08.-22.08.2019.), kamēr norisinās QR kodu medības.

Lai atvērtu anketu, SPIED ŠEIT.

SPĒLES GAITA
Reģistrējoties komanda iegūst pirmo QR kodu, kura atrisinājums norādīs nākamā kontrolpunkta atrašanās vietu. QR kodi ir izvietoti secīgi un tie jāmeklē pēc uzdevumos ievietotajām norādēm. Lai nolasītu spēles kodus, komandām jālejupielādē QR kodu lasīšanas lietotne, kas pieejama bez maksas jebkurā mobilo lietotņu veikalā.

SPĒLES ILGUMS
QR kodu medības notiek 3 nedēļu garumā (1.08.-22.08.2019.), tāpēc komandām ir iespēja izlemt, vai doties QR medībās, lai atrastu visus kodus vienā dienā vai ar draugiem jautri pavadīt kopā vairākas dienas vai pat nedēļas un kodus meklēt pakāpeniski ilgākā laika posmā. Galvenais – līdz 22.08.2019. plkst. 18.00 komandām jāierodas finišā!

UZVARĒTĀJI
Trīs atjautīgākās komandas, kas ieguvušas lielāko punktu skaitu, tiks pie balvām no Kurzemes Democentra un spēles atbalstītājiem.

 

Vairāk ar spēles gaitu var iepazīties noteikumos. Lai atvērtu noteikumus, SPIED ŠEIT.

Jautājumu gadījumā ar organizatoriem var sazināties zvanot +371 63630435, rakstot e-pastu uz info@kurzemesdemocentrs.lv vai nosūtot ziņu Facebook un Instagram kontos. 

 

Vēlam piedzīvojumiem bagātas un veiksmīgas QR medības!