Piedalies QR medībās!

Kurzemes Democentrs izsludina orientēšanās sacensības “QR medības”. Februārī sacensības notiks digitālajā vidē, savukārt martā – klātienē Ventspilī. Digitālo sacensību sākums jau 17. februārī. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Aicinām Ventspils jauniešus un citus interesentus piedalīties aizraujošās un netradicionālās orientešanās sacensībās “QR medības”. Lai piedalītos sacensībās, jāizveido komanda 2-5 cilvēku sastāvā un jāaizpilda pieteikuma anketa, kas mājaslapā būs pieejama no 17. februāra. 

“QR digitālās medības” norisināsies 2 nedēļu garumā no 17.02.2020. līdz 01.03.2020. Sacensību dalībniekiem būs jāmeklē 10 dažādās mājaslapās izvietoti QR kodi, tādējādi apgūstot jaunas, lietderīgas zināšanas un vērtīgi pavadot brīvo laiku kopā ar draugiem. Komandām kopīgi būs jārisina QR kodos paslēptie uzdevumi, lai uzzinātu norādes uz nākamajiem kodiem un krātu punktus.

Attapīgākajām un vērīgākajām komandām ir iespēja iegūt noderīgas balvas – bezvadu skaļruņus, dāvanu kartes kino apmeklējumam, spēles prāta asuma trenēšanai. Visiem dalībniekiem pēc sacensībām tiek nodrošināts bezmaksas Kurzemes Democentra apmeklējums.

Informācijai par sacensību norisi un sākumu var sekot līdzi arī Facebook un Instagram.
 

Pasākumu līdzfinansē Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs" projekta "Ventspils pilsētas jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvas atpūtas veicināšana" ietvaros.
Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs" neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.