Piedalies QR medībās klātienē – Ventspilī!

Kurzemes Democentrs izsludina orientēšanās sacensības “QR medības”. 
Jau 15. jūnijā būs iespēja piedalīties QR medībās klātienē – Ventspilī. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Aicinām Ventspils jauniešus un citus interesentus piedalīties aizraujošās un netradicionālās orientešanās sacensībās “QR medības”. Lai piedalītos sacensībās, jāizveido komanda 2-5 cilvēku sastāvā un jāaizpilda pieteikuma anketa, kas mājaslapā būs pieejama no 7. jūnija pulksten 17.00. 

“QR medības” klātienē norisināsies 2 nedēļu garumā no 15.06.2020. līdz 28.06.2020. Sacensību dalībniekiem būs iespēja atrast 10 dažādus kontrolpunktus, un komandas dalībniekiem kopīgiem spēkiem būs jāatrisina QR kodos apslēptie uzdevumi, lai uzzinātu norādes uz nākamajiem kontrolpunktiem, kā arī krātu punktus.

Attapīgākajām un vērīgākajām komandām ir iespēja iegūt lieliskas un noderīgas balvas: viedās aproces, lukturīšus un Piedzīvojumu parka dāvanu kartes lieliskiem piedzīvojumiem. Visiem dalībniekiem pēc sacensībām tiek nodrošināts bezmaksas 
Kurzemes Democentra apmeklējums.

Informācijai par sacensību norisi un sākumu var sekot līdzi arī Facebook un Instagram.

 

Pasākumu līdzfinansē Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs" projekta "Ventspils pilsētas jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvas atpūtas veicināšana" ietvaros.
Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs" neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.