Muzeju nakts Kurzemes Democentrā

Šogad pirmo reizi muzeju nakts ietvaros - 18. maijā - būs iespēja bez maksas apmeklēt Kurzemes Democentru un iesaistīties interesantās aktivitātēs.

18. maijā plkst. 19.00–22.00 visiem interesentiem būs iespēja BEZ MAKSAS apmeklēt Kurzemes Democentra interaktīvo izstādi par klimata pārmaiņām. Muzeju nakts laikā notiks arī ERUDĪCIJAS SPĒLES, kurās aicināti piedalīties gan lieli, gan mazi, veidojot komandas 2 līdz 6 cilvēku sastāvā. Erudīcijas spēles notiks plkst. 19.00, 20.00 un 21.00 un ilgs aptuveni 1 stundu. Asākajiem prātiem esam sagatavojuši saldas balvas!

Muzeju nakts organizatori aicina: "2019. gada Muzeju naktī 18. maijā muzejos celsim godā visu laikmetu un visu novadu varoņus un izdzīvosim viņu varoņstāstus!" Līdz ar to par Muzeju nakts tēmu šogad izvēlēta: Tālavas taurētājs. Tas ir kā simbols tautas varoņgaram, kas ļāvis mums piedzīvot Latvijas simtgadi. 2019. gads, kad atzīmējam Brīvības cīņu simtgadi, ir īstais brīdis pieminēt gan karalauka varonību, gan novērtēt tos, kuru cīņas ierocis ir vārds un taure, spalva un ota. Katram laikam ir savi nepakļāvīgie – sava ceļa gājēji, kas idejas vārdā grauj mūrus un nesatricināmi nostājas pret straumi.

Gaidām ciemos visus interesentus!

Projektu līdzfinansē Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs" projekta "Ventspils pilsētas jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvas atpūtas veicināšana" ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs" neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.