Lieli mērķi un lieli plāni

Gandrīz nemanot, paskrējis jau pirmais šī gada mēnesis. Esam ieskrējušies un sapratuši, ko 2019. gadā gribam paveikt. Uzzini, kādus jaunumus no mums šogad var sagaidīt!

Kurzemes Democentrā jau ir redzamas pozitīvas pārmaiņas - esam paplašinājušies gan komandas ziņā, pieņemot savā komandā jaunu, foršu gidi, kā arī piedāvāto pakalpojumu ziņā, ieviešot jaunus eksponātus, pasākumus un īpašos piedāvājumus. Esam iedzīvinājuši arī telpas košākās krāsās. Taču  kas nav mainījies - Kurzemes Democentrs joprojām aktīvi uzņem ekskursijas, dodas izbraukumos pa visu Latviju, rīko bērnu dzimšanas dienu ballītes un uzņēmumu koorporatīvos pasākumus – svētkus atbalstām vienmēr!

 

                                  

           Foršā gide Kate                           SIA "OliRiki" koka labirints                 Svētkus atbalstām vienmēr!


Kas jauns vēl tikai gaidāms?

Šogad Kurzemes Democentra plānos ietilpst Ventspilī pieejamo aktivitāšu un pasākumu klāsta papildināšana ar erudīcijas pasākumiem kā bērniem, tā pieaugušajiem un zinātnes šoviem, kas pagājušā gada noskaņā saņēma lielu atsaucību no mūsu viesiem.  Tāpat turpinām ieviest mūsu projektus, kuru ietvaros jau pavisam drīz taps 3 jaunas radošās darbnīcas par energoefektivitāti, ar kurām dosimies pie 6.-9. klašu skolēniem. Kā arī plānojam vēl vienu jaunu papildinājumu komandai - ir pienācis laiks Kurzemes Democentram iegūt pašiem savu talismanu! Kā jau zinātnes un tehnoloģiju muzejam pienākas, par talismanu esam izvēlējušies robotu. Tā ka jau pavisam drīz mūsu Robots Robis būs satiekams Ventspilī un itin visur, kur būsim mēs. 

 

Nāc arī Tu palūkojies, kā mums iet un ko jaunu piedāvājam! Garlaicīgi nebūs, tas nu gan! Vari sekot līdzi jaunākajai informācijai arī mūsu sociālajos kontos Facebook un Instagram.

 

Piedzīvojumiem un atklājumiem bagātu šo gadu vēlot, 

"Kurzemes Democentra" komanda