Kurzemes Democentrs Ventspils Bērnu svētkos

Svētdien, 26. maijā, notiks Ventspils Bērnu svētki, kas tiek svinēti par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai. Svētkos piedalīsies arī Kurzemes Democentrs.

Latvijas valsts simtgades atslēgas vārds 2019. gadam ir Varonība, līdz ar to Bērnu svētku pasākumā būs iespēja iepazīties ar profesiju pārstāvjiem, kuras saistās ar varonību. VUGD, Valsts Policija, Robežsardze, Kinologu pārstāvji piedalīsies pasākumā ar lieliem un maziem tehniskiem spēkratiem, kurus bērniem būs iespēja apskatīt tuvumā.

Visu pasākuma laiku Bērnu pilsētiņā būs iespēja vērot eksperimentu šovus, piedalīties zinātnes, tehniskajās, mūzikas un mākslas darbnīcās. Aktīvākie varēs priecāties sporta laukumā, piedaloties sporta aktivitātēs. Svētkos varēs izmēģināt arī Kurzemes Democentra interaktīvos eksponātus un iepazīties ar mūsu jauno talismanu – Robotu Robi.

Plkst. 11.00 Bērnu svētku svinības sāksies Bērnu pilsētiņā, savukārt plkst. 15.00 jautrība pārvietosies uz Pārventas bērnu parku “Fantāzija”.

Pasākumu organizē Ventspils Kultūras centrs, atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība, A/S “Diāna” un SIA “Unilever Baltic LLC”, Ingman saldējums.

Ieeja pasākumā bez maksas.