Kurzemes Democentrs uzstājas tūrisma konferencē

Šodien, 26. aprīlī, Ventspils Jaunrades namā norisinās 15. Ventspils tūrisma konference un 17. Kurzemes tūrismas konference, kurā piedalās arī Kurzemes Democentrs.

Konferences pirmajā daļā Kurzemes tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētājs Artis Gustovskis runās par Kurzemes tūrisma asociācijas darbību: paveikto un iecerēto. Par Latvijas tūrisma  nozares attīstības tendencēm stāstīs LIAA Tūrisma departamenta direktore Inese Šīrava un Kurzemes plānošanas reģiona projektu nodaļas vadītāja Aiga Petkēvica runās par pārrobežu sadarbības programmu atbalstītiem projektiem - tūrisma infrastruktūras uzlabošanai, produktu veidošanai un mārketingam. Konferences pirmajā daļā notiks arī Ventspils pilsētas gidu apbalvošana un apliecību izsniegšana.

Konferences otro daļu ievadīs Ventspils novada domes priekšsēdētāja Aivara Mucenieka stāstījums par Tūrisma attīstības nozīmi uzņēmējdarbības veicināšanā Ventspils novadā. Arnis Kaktiņš, Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS direktors, stāstīs par apmeklētāju piesaisti un Ventspils viesu pieredzes vērtējumu. Vēl konferencē piedalīsies Ventspils PIKC direktore Kristīne Vāgnere, kura akcentēs tūrisma nozares darba spēka piesaistes un sagatavošanas nozīmi mūsdienās, bet booking.com projektu vadītāja Antra Kasa iepazīstinās ar apmeklētāju mārketingu, tā aktualitātēm un jaunumiem. Par Kurzemes Democentra attīstību un radošumu tūrismā vēstīs Kurzemes Democentra vadītāja Dita Lašinska, bet SIA “Aspired” valdes priekšsēdētājs Gvido Grīnbergs runās par mūsdienu tehnoloģiju nozīmi tūrismā, prezentējot mobilo aplikāciju “Ventspils SOS”.

Plašā informācija par nākotnē plānotajām tūrisma konferencēm - Ventspils Tūrisma informācijas centrā Dārza ielā 6, tālrunis 636 22263, e-pasts: tourism@ventspils.lv.