Kurzemes Democentrs starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2018"

No 2. līdz 4. februārim Kurzemes Democentru varēja satikt 25. starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2018" Ķīpsalas izstāžu hallē.

Kurzemes Democentrs piedāvāja ikvienam apmeklētājam izveidot savu "Zaļo avīzi", tādējādi paužot savu viedokli par klimata pārmaiņām un iepazīstot Kurzemes Democentra interaktīvo pieeju cilvēku izglītošanā šajos jautājumos, kā arī iegūt īpašu atlaidi Democentra apmeklējumam Ventspilī. Kurzemes Democentrs izstādē papildināja Ventspils stendu, kurā apmeklētāji varēja uzzināt vairāk par tūrisma iespējām Vnetspilī, nosūtīt draugiem, paziņām, mīļajiem pastkartes ar Ventspils un Jūrkalnes skatiem, pelnīt ventus, iepazīt Ventspils zinātnes, tehnoloģiju un digitālo pusi, izveidojot savu "Zaļo avīzi" un izmēģinot Bee-Bot un Dask&Dot robotus, 3D simulācijas un 3D pildspalvas, kā arī sasveicināties ar Livonijas Ordeņa pils bruņiniekiem.

Izstāde-gadatirgus "Balttour 2018" veltīta tūrismam Latvijā un pasaulē un šogad pulcēja 860 tūrisma uzņēmumus no 39 valstīm. Atsevišķā hallē sevi prezentēja Latvijas novadi - Kurzeme, Vidzeme, Zemgale, Latgale. Iepazītie ar uzņēmumu, valstu un novadu tūrisma iespējām, atklāt jaunus maršrutus, iegādāties ceļojumus bija ieradušies gandrīz 30 tūkstoši cilvēku - par 5,8% vairāk nekā pērn.

Atskats par izstādi publicēts "Balttour" mājaslapā un pieejams šeit: http://www.balttour.lv/?link=00100020&subid=7580

Nākamgad 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2019" notiks no 1. līdz 3. februārim.

Tiekamies!

Foto: Kristaps Anškens