Kurzemes Democentrs saņem balvu „Dižā Kurzemes inovācija ekspozīcijā 2016”

25. novembrī Kurzemes Tūrisma asociācijas iedibināto kvalitātes gada balvu „Lielais Jēkabs 2016” saņēma divi Ventspils tūrisma objekti. Nominācijā “Dižā Kurzemes inovācija ekspozīcijā 2016” balvu saņēma Zinātnes un tehnoloģiju muzejs “Kurzemes Democentrs”, bet nominācijā “Dižais Kurzemes aktīvās atpūtas piedāvājums 2016” - Ventspils Piedzīvojumu parks.

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs “Kurzemes Democentrs” ir interaktīvs centrs, kas bērniem, jauniešiem un ikvienam interesentam piedāvā aktīvu, aizraujošu, izzinošu un interesantu piedzīvojumu, iepazīstot tehnoloģiju pasauli. No 2016. gada jūlija  centra  apmeklētājiem kļuva pieejama jauna ekspozīcija par klimata pārmaiņām, kas atrodas jaunajā – energoefektīvajā ēkā. 2016. gadā centru jau apmeklējuši 4100 cilvēki.

Kā pastāstīja “Kurzemes Democentra” vadītāja Dita Lašinska, kopš rudens centrs kļuvis arī par iecienītu mazo ventspilnieku dzimšanas dienas svinēšanas vietu. Ik nedēļas nogali vismaz divi līdz trīs jubilāri šeit priecājas kopā ar ģimeni  un draugiem.  Centra gidi prot dzimšanas dienas ballīti pārvērst jautrā un reizē izzinošā piedzīvojumā.

Avots: Ventspils.lv