Kurzemes Democentrs Karjeras nedēļā

Karjeras nedēļā, 8.-13. oktobrī, Kurzemes Democentrs dodas izbraukumā pie skolēniem Kocēnos, Maltā, Rīgā un Baldonē. Šajā nedēļā interaktīvā izstāde Ventspilī nebūs pieejama.

Nākamajā nedēļā dosimies ceļā pie skolēniem tālākās un tuvākās Lavijas vietās, lai rosinātu viņu interesi par tehnoloģijām, inženierzinātni un dabaszinībām. Viesosimies Kocēnu pamatskolā, Maltas vidusskolā, Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā un Baldones Mūzikas pamatskolā, kur ar jauniešiem parunāsim par IKT nozares aktualitātēm un karjeras iespējām. Dosim skolēniem iespēju uzzināt, kā tehnoloģijas var integrēt izglītības procesā, un piedāvāsim pašiem izmantot interaktīvos eksponātus, lai papildinātu savs zināšanas par klimata pārmaiņām. 

Izbraukumā dosies arī Kurzemes Democentra pastāvīgā ekspozījcija, līdz ar to 21.-26.maijā interaktīvā ekspozīcija Ventspilī nebūs apskatāma - Democentrs slēgts.

  

Ventspilī tiksimies atkal 15. oktobrī, bet līdz tam varat sekot izbraukuma mirkļiem mūsu kontos sociālajos portālos FacebookInstagramTwitter.