Kurzemes Democentrs atsāks savu darbību!

Muzejs atsāks darbību 3. jūnijā. Turpmāk muzeja darba laiks būs no trešdienas līdz svētdienai plkst. 10.00-18.00. Muzeja darbība tiks organizēta, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus Covid-19 ierobežošanai. 

Sākot ar 3. jūniju iespējams apmeklēt Kurzemes Democentra interaktīvo ekspozīciju individuāli un ekskursiju grupās. Apmeklētāju skaits vienā grupā nedrīkst pārsniegt 24 cilvēkus. Atsākam arī bērnu dzimšanas dienu ballīšu un radošo darbnīcu organizēšanu.

Rūpējoties par darbinieku un viesu drošību, muzejs darbu atsāks atbilstoši valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām. Piesardzības pasākumu ievērošana muzejā: 

  1. Vienlaikus muzeja telpās nedrīkst atrasties vairāk par 25 viesiem, apmeklētāju plūsma tiks kontrolēta.
  2. Aicinām muzeja telpās ievērot divu metru distanci vienam no otra.
  3. Muzeja apmeklētājiem un darbiniekiem ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi.
  4. Mazgāt un dezinfecēt rokas pirms ieiešanas ekspozīciju zālē.
  5. Norēķiniem aicinām izmantot maksājumu kartes un bezkontakta maksāšanas iespēju ar bankas kartēm, pietuvinot karti maksājumu terminālim. Skaidras naudas darījumi nav pārtraukti, bet, lūdzam izvēlēties iespēju maksāt ar karti.
  6. Lai mazinātu saslimšanas riskus, muzeja telpas dienas garumā tiks uzkoptas pastiprināti. Tiks dezinficēti durvju rokturi un virsmas, īpaši skārienjūtīgās ierīces. 

♦  Lūgums apmeklētājiem izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt Kurzemes Democentru, ja ir infekcijas slimības simptomi vai noteikta pašizolācija.

♦  Muzejs nodrošina, lai telpās neatrastos viesi un darbinieki, kuriem ir elpceļu infekcijas slimību pazīmes, personas, kurām noteikta pašizolācija vai karantīna.

♦  Apmeklētāji aicināti ievērot muzeja noteikto kārtību un respektēt darbinieku norādes.