Kurzemes Democentrā aizvadīta Eiropas Zinātnieku nakts

27. septembrī, Eiropas Zinātnieku naktī, Kurzemes Democentra komanda piedāvāja ikvienam interesentam apmeklēt bezmaksas zinātnes šovus, piedalīties lavas lampu darbnīcā un apmeklēt interaktīvo izstādi par klimata pārmaiņām.

Zinātnes šova ietvaros, veicot dažādus eksperimentus un apskatot cilvēka maņas, noskaidrojām, kas ir klimata pārmaiņas un kā to ietekmi var novērot uz zemes (pasaules vidējās temperatūras celšanās, migla, sniegs), gaisā (lietus mākoņi un to veidošanās) un zem ūdens (koraļļu rifu izbalēšana).

Sakām lielu paldies visiem pasākuma apmeklētājiem! Jūs šo pasākumu padarījāt vēl interesantāku, kā arī pārsteidzāt mūs ar milzīgo atsaucību - zinātnes šovu skatītāju skaits bija satriecošs - 250 cilvēki!

Uz tikšanos citos pasākumos!

 

  

 

Projektu līdzfinansē Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs" projekta "Ventspils pilsētas jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvas atpūtas veicināšana" ietvaros.
Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs" neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.