JAUNUMS - Tava eksperimentu kaste

Lieliska ideja Ziemassvētku dāvanai!

Pielāgojoties pašreizējai situācijai valstī, esam izstrādājuši radošo eksperimentu komplektu bērniem un jauniešiem, ar kā palīdzību ne tikai aizraujoši pavadīt brīvo laiku, bet arī uzzināt daudz ko jaunu.

Lasi vairāk rakstā!

Laiku, ko pavadām mājās, varam padarīt aizraujošu, kopā ar bērniem darbojoties un ar eksperimentiem izzinot pasauli. Ideju īstenošanai nereti nepietiek laika vai iedvesmas, tādēļ Kurzemes Democentrs nācis talkā vecākiem, izstrādājot īpašas eksperimentu kastes, ko jau no šodienas iespējams attālināti iegādāties.

Kastē iekļautie eksperimenti veicina radošumu, interesi un loģisko domāšanu, stiprina problēmrisināšanas prasmes un izglīto aizraujošā veidā. Piemēram, lavas lampas izgatavošana māca par vielu blīvumu un savstarpējo mijiedarbību; optiskās ilūzijas "Taumatropa" izstrāde izskaidro "redzes neatlaidības" fenomenu; elektromagnētiskā motora modeļa izveide un iepazīšanās ar degšanas reakciju elektriskās strāvas ietekmē, māca par elektriskās strāvas plūsmu un elektrodrošību.

Eksperimentu kastē iekļauti visi nepieciešamie materiāli (izņemot baterijas) četru aizraujošu STEAM eksperimentu veikšanai mājas apstākļos. Eksperimenti ir izvēlēti, un to veikšanas pamācība izstrādāta atbilstoši vidējam zināšanu līmenim četrās vecuma grupās, 1.-3. klase, 4.-6. klase, 7.-9. klase un 10.-12. klase, tādēļ to saturs nedaudz atšķiras. Pievienota instrukcija latviešu, krievu un angļu valodās.

 

Kastes cena - 19.99 EUR (t.sk. PVN) + piegāde* (Omniva pakomāti). Piegāde tiek veikta pēc rēķina apmaksas.
*Piegāde Ventspils pilsētas robežās bez maksas!


Lai pasūtītu kasti, izvēlies sev ērtāko pasūtījuma veidu, sagaidi rēķinu, apmaksā to un kaste jau būs ceļā:
1. raksti ziņu Kurzemes Democentram facebook messenger;
2. raksti epastu uz
 info@kurzemesdemocentrs.lv;
3. zvani mūsu pārstāvim +371 26617549 (laikā 10.00-18.00);
4. aizpildi pasūtījuma anketu

 

Jautājumu gadījumā zvani uz augstāk minēto tālruņa numuru!

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs „Kurzemes Democentrs” ir interaktīvs centrs Ventspilī, kas jau kopš 2012. gada bērniem, jauniešiem un ikvienam interesentam piedāvā aktīvu, aizraujošu, izzinošu un interesantu piedzīvojumu, iepazīstot tehnoloģiju pasauli. Laikā, kad ierobežojumu dēļ zinaātnisko nodarbību organizēšana klātienē nav iespējama, Kurzemes Democentrs piedāvā radošo darbnīcu eksperimentu kastes formātā nosūtīt uz jūsu mājām!

Ievēro! Sekojot SIA Latvijas pasts un citu piegādes uzņēmumu noteiktajiem sūtījumu satura ierobežojumiem, kastu saturā nav iekļautas baterijas, kā transportēšana atzīta par ugunsnedrošu. Katrā kastē eksperimentu veikšanai nepieciešama 1-2 baterijas.