Izlauzies no enerģijas zudumiem Ventspils piektdienas vakara pastaigā

Aicinām ventspilniekus un pilsētas viesus Ventspils piektdienas vakara pastaigā piedalīties izlaušanās spēlē un apdomāt savu ekoloģisko pēdu!

Piektdienas vakara pastaigā, 24. maijā, Jaunpilsētas laukumā (pie strūklakas “Saules laiviņas”) būs iespēja piedalīties mūsu radītajā izlaušanās spēlē. Dalībniekiem būs jārisina atjautības uzdevumi un jāveic eksperimenti, lai atklātu enerģijas taupīšanas formulu. Komandām būs tikai 30 minūtes laika, lai izlauztos no enerģijas zudumiem!

Spēlē var piedalīties gan pieaugušie, gan bērni, veidojot komandas 2 līdz 6 cilvēku sastāvā. Spēles notiks no plkst. 19.00 līdz 22.00 katrā apaļā un pus-stundā: plkst. 19.00, 19.30, 20.00, 20.30, 21.00 un 21.30.

Kurzemes Democentrs šajā pasākumā iekļaujas tēmā “Pēdas pilsētā” ar vēstījumu visiem apdomāt ekoloģisko pēdu, ko mēs atstājam aiz sevis. Ar šīs izlaušanās spēles un interaktīva eksponāta starpniecību vakara pastaigas dalībnieki varēs vairāk uzzināt par energoefektivitāti, enerģijas taupīšanu un videi draudzīgiem risinājumiem, kas palīdzēs Ventspilij mazināt negatīvo ieteikmi uz vidi.

Projektu līdzfinansē Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs" projekta "Ventspils pilsētas jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvas atpūtas veicināšana" ietvaros. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs" neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.