"Garais starpbrīdis" Kurzemes Democentrā

Pavasara brīvlaikā skolēni izklaidējoši un izglītojoši pavadīja laiku Kurzemes Democentrā, piedaloties SIA "Aspired" rīkotajā pasākumā "Garais starpbrīdis"

Garais starpbrīdis notika divas dienas (13. un 14. martā), kuru laikā bērni varēja iejusties ķīmiķu un fiziķu ādā, darbojoties dažādās tehniski radošajās darbnīcās, kā arī interaktīvā veidā pievērsties klimata pārmaiņu problēmām un pat uz īsu mirkli kļūt par detektīviem.

SIA "Aspired" bērniem nodrošināja daudzus jaunatklājumus. Ķīmiķu dienā katrs sev saķīmiķoja  staipīgo flaberi, smaržīgo vannas bumbu un ko vēl pavisam neredzētu - galaktikas plastilīnu. Savukārt fiziķu dienā viņu rokām tapa sacīkšu automobiļi, kas darbojas ar gaisa padevi, katapultas un kosmiskās raķetes, kas arī tika izmēģinātas un šautas gaisā.

Arī Kurzemes Democentrs bērniem bija sagatavojis īpašu nodarbi - spēli "Klimata noziegumu detektīvs". Muzejs pārtapa par nozieguma vietu un bērni kļuva par īstiem detektīviem. Viņi ar milzu azartu lasīja saņemtās norādes un pildīja uzdevumus, lai atrastu nākamos pavedienu un nosakidrotu vainīgo. Noziegums veiksmīgi tika atrisināts, un muzejs atkal var darboties kā ierasts.

Paldies atraktīvajiem dalībniekiem un uz tikšanos nākamajos pasākumos!