Eiropas Zinātnieku nakts Kurzemes Democentrā

Eiropas Zinātnieku naktī, 27. septembrī, plkst. 19.00-22.00 īpaša programma Kurzemes Democentrā - zinātnes šovi, zinātniskā darbnīca un zinātnes un tehnoloģiju muzeja apmeklējums. Ieeja pasākumos bez maksas.

ZINĀTNES ŠOVS
Demonstrēism dažādus eksperimentus, iesaistīsim skatītājus un iekrāsosim šo zinātnieku nakti. Zinātnes šovs notiks plkst. 19.00, 20.00 un 21.00 Kurzemes Democentra 2. stāvā. Šova ilgums - 45 minūtes. Uz šoviem aicināti visi interesenti, bez vecuma ierobežojuma.
ZINĀTNISKĀ DARBNĪCA
Visi zinātnieku nakts jaunākie apmeklētāji ir aicināti piedalīties zinātniskajā darbnīcā un izveidot savu lavas lampu. Mazliet ikdienišķā, mazliet krāsu, maliet maģijas - un lavas lampa gatava! Darbnīca pieejama visa vakara garumā Kurzemes Democentra 1. stāvā.
ZINĀTNES UN TEHNOLOĢIJU MUZEJA APMEKLĒJUMS
Visa vakara garumā interesentiem būs iespēja palaist kosmosā satelītu ar savu vārdu, izveidot un izdrukāt savu "Zaļo avīzi", piedalīties videi draudzīgās autosacīkstēs, izglābt pasauli no klimata pārmaiņām un vēl daudz ko interesantu. Muzeja apmeklējums ir lieliska nodarbe visai ģimenei, īpaši piemērots pasaules izzinātājiem no 5 gadu vecuma.


Projektu līdzfinansē Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs" projekta "Ventspils pilsētas jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvas atpūtas veicināšana" ietvaros.
Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli, un Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde „Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs" neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.