Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs izbraukumā uz Gulbeni un Daugavpili

Kurzemes Democentrs š.g. 20.-25. novembrī ar interaktīvo izstādi par klimata pārmaiņām devās izbraukumā uz Vidzemi un Latgali, ciemojoties divās Latvijas pilsētās – Gulbenē un Daugavpilī.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs piedalās starptautiskā konferencē

Kurzemes Democentrs 30. oktobrī ar savu ekspozīciju piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) rīkotajā starptautiskajā konferencē "Baltijas ceļš uz oglekļa mazietilpīgu un klimatnoturīgu attīstību", kas pulcēja vairāk nekā 200 interesentu, kļūstot par līdz šim Baltijā lielāko klimatam veltīto konferenci.

Lasīt vairāk

3 PIEDZĪVOJUMI 1 DIENĀ

Jaunais mācību gads sākas ar jauniem piedzīvojumiem!

Lasīt vairāk

Pelni Ventus un apmeklē "Kurzemes Democentru" izdevīgāk

Sadarbībā ar Ventspils Tūrisma informācijas centru apmeklētājiem tiek dota iespēja apmeklēt "Kurzemes Democentru" par vēl draudzīgākām cenām.

Lasīt vairāk

Esam kļuvuši par ECSITE biedriem

Esam priecīgi paziņot, ka Zinātnes un tehnoloģiju muzejs "Kurzemes Democentrs" ir kļuvis par pilntiesīgu ECSITE, European network science centres & museums, biedru!

Lasīt vairāk

Dzimšanas dienas svinības Kurzemes Democentrā

Ja neesi vēl izlēmis, kur svinēt savu vai sava bērna nākamo dzimšanas dienu, piedāvājam nelielu ieskatu Pāvela dzimšanas dienas svinībās, kas notika Zinātnes un tehnoloģiju muzejā "Kurzemes Democentrs". Bija gan radošās darbnīcas, gan spēles un garda kūka! Izskatās jautri, ne? Svini savus svētkus pie mums arī Tu! :)

Lasīt vairāk

Gudro logu prototipu var apskatīt Kurzemes Democentrā

Uzņēmumā EuroLCDs Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā sadarbībā ar vēl diviem vietējiem uzņēmumiem – HansaMatrix Ventspils un Arbo Windows – tiek radīts inovatīvs produkts – gudrie logi, kas palīdzēs ekonomēt enerģiju un varēs pildīt vitrīnu lomu.

Lasīt vairāk

Dzīvojam zaļi - stādām mežu!

"Kurzemes Democentrs" ne tikai māca dzīvot zaļi, bet arī paši domā par vides saglabāšanu.

Lasīt vairāk

Fotogrāfs Jūsu pasākumam

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs "Kurzemes Democentrs" tagad piedāvā profesionālu fotogrāfu Jūsu izvēlētajam pasākumam!

Lasīt vairāk

Piesaki klasi piedzīvojumiem Ventspilī

Pēdējo mēnesi norisinās akcija "UZ VENTSPILI: VIENA DIENA TRĪS PIEDZĪVOJUMI", kuras ietvaros ir iespējams apmeklēt Kurzemes Democentru,Galveno bibliotēku vai planetāriju, kā arī piedalīties tehniski radošajā darbnīcā.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs uzstājas tūrisma konferencē

Šodien, 26. aprīlī, Ventspils Jaunrades namā norisinās 15. Ventspils tūrisma konference un 17. Kurzemes tūrismas konference, kurā piedalās arī Kurzemes Democentrs.

Lasīt vairāk

Biznesa rīts Kurzemes Democentrā

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteris sadarbībā ar Ventspils Europe Direct informācijas centru aicina uz kārtējo Biznesa rītu, kurš notiks š.g. 27. aprīlī plkst. 11:00 Kurzemes Democentrā.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs saņem "Latvijas Būvniecības gada balvu 2016"

6. martā A. Čehova Rīgas Krievu teātrī svinīgā ceremonijā tika noskaidrotas Latvijas labākās būves un būvnieki konkursa “Latvijas Būvniecības gada balva 2016” ietvaros.

Lasīt vairāk

Zinātnes un tehnoloģiju muzejam "Kurzemes Democentrs" jauns eksponāts!

Atklājot jauno tūrisma sezonu, Zinātnes un tehnoloģiju muzejs “Kurzemes Democentrs” piedāvā visiem interesentiem jaunu un unikālu eksponātu – "Uzfilmē klimatu!" No šodienas Zinātnes un tehnoloģiju muzeja “Kurzemes Democentrs” apmeklētājiem ir iespēja apskatīt un izbaudīt jaunu eksponātu “Uzfilmē klimatu!”, kas papildina pagājušā gadā atklāto klimata pārmaiņām veltīto ekspozīciju.

Lasīt vairāk

Skolēnu brīvdienu piedāvājums

Skolēnu pavasara brīvdienās esam parūpējušies par iespēju ikvienam pavadīt laiku ar radošām un atraktīvām nodarbēm. Divu dienu ietvaros, piedaloties sešās dažādās darbnīcās, Tev būs iespēja piedalīties zinātniskos eksperimentos un iepazīt pavasara atnākšanu atraktīvā veidā.

Lasīt vairāk

Akcija "Apceļo Kurzemi"

Šogad devīto gadu pēc kārtas norisināsies akcija "Apceļo Kurzemi", un šogad Kurzemes Democentrs arī ir viens no galamērķiem!

Dalībnieku anketas var saņemt Kurzemes tūrisma informācijas centros vai lejuplādēt www.kurzeme.lv.

Lasīt vairāk

Bērni, jaunieši un viņu vecāki aicināti piedalīties pasākumā “Ziemassvētku laboratorija”

Trešdien, 21. decembrī, no plkst. 16:00 līdz plkst. 19:00 Ziemas saulgriežu vakarā notiks pasākums „Ziemassvētku laboratorija”. Tajā bērniem un jauniešiem būs iespēja jautri pavadīt laiku, piedaloties dažādās aizraujošās nodarbēs un aktivitātēs. Pasākums norisināsies Zinātnes un tehnoloģiju muzejā “Kurzemes Democentrs”; dalība pasākumā ir bez maksas.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs saņem balvu „Dižā Kurzemes inovācija ekspozīcijā 2016”

25. novembrī Kurzemes Tūrisma asociācijas iedibināto kvalitātes gada balvu „Lielais Jēkabs 2016” saņēma divi Ventspils tūrisma objekti. Nominācijā “Dižā Kurzemes inovācija ekspozīcijā 2016” balvu saņēma Zinātnes un tehnoloģiju muzejs “Kurzemes Democentrs”, bet nominācijā “Dižais Kurzemes aktīvās atpūtas piedāvājums 2016” - Ventspils Piedzīvojumu parks.

Lasīt vairāk

Jaunums: Piedāvājums bērnu jubilejām

Svini bērna dzimšanas dienas ballīti pie mums! Zinātnes un tehnoloģiju muzejs “Kurzemes Democentrs” piedāvā jaunu pakalpojumu – aizraujošas un aktīvas bērnu dzimšanas dienu svinības.

Lasīt vairāk

Projekta “Zaļā misija: klimats” noslēguma preses konference

Šonedēļ, 29. septembrī, plkst. 14:00, Kurzemes Democentrā notiks projekta “Zaļā misija: klimats” noslēguma preses konference. Konferencē uzstāsies nodibinājuma “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” (VATP) un uzņēmuma SIA “Aspired” pārstāvji, kas informēs par projekta rezultātiem un sasniegumiem. Tiks prezentēta arī jaunā zinātnisko eksperimentu grāmata skolēniem, kas jau ir uzsākusi ceļu pie dabaszinātņu pedagogiem visā Latvijā. Konferences noslēgumā būs iespējams gida pavadībā apmeklēt arī projekta ietvaros izveidoto jauno Kurzemes Democentra interaktīvo ekspozīciju par klimata pārmaiņām.