Lasīt vairāk

Atklāj noslēpumus Ventspilī

Noziegumi, eksperimenti, izveicības pārbaude, spiegošana, piedzīvojumi - azarta un emocijām pilna pavasara ekskursija Ventspilī.

Lasīt vairāk

Lieldienas Kurzemes Democentrā

Lielajā piektdienā un klusajā sestdienā Kurzemes Democentrā aktivitātes, lai iesildītos Lieldienām, kā arī ģimenēm īpašs piedāvājums muzeja apmeklējumam.

Lasīt vairāk

"Garais starpbrīdis" Kurzemes Democentrā

Pavasara brīvlaikā skolēni izklaidējoši un izglītojoši pavadīja laiku Kurzemes Democentrā, piedaloties SIA "Aspired" rīkotajā pasākumā "Garais starpbrīdis"

Lasīt vairāk

2 dienu piedzīvojums Ventspilī tagad īpaši izdevīgs

Ģimenei īpaši izdevīgs Ventspils apmeklējums - piedāvājumā 1 nakts Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīcā, neierobežots laiks ūdens piedzīvojumu parkā un zinātnes un tehnoloģiju muzeja "Kurzemes Democentrs" apmeklējums.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2018"

No 2. līdz 4. februārim Kurzemes Democentru varēja satikt 25. starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2018" Ķīpsalas izstāžu hallē.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs izbraukumā uz Gulbeni un Daugavpili

Kurzemes Democentrs š.g. 20.-25. novembrī ar interaktīvo izstādi par klimata pārmaiņām devās izbraukumā uz Vidzemi un Latgali, ciemojoties divās Latvijas pilsētās – Gulbenē un Daugavpilī.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs piedalās starptautiskā konferencē

Kurzemes Democentrs 30. oktobrī ar savu ekspozīciju piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) rīkotajā starptautiskajā konferencē "Baltijas ceļš uz oglekļa mazietilpīgu un klimatnoturīgu attīstību", kas pulcēja vairāk nekā 200 interesentu, kļūstot par līdz šim Baltijā lielāko klimatam veltīto konferenci.

Lasīt vairāk

3 PIEDZĪVOJUMI 1 DIENĀ

Jaunais mācību gads sākas ar jauniem piedzīvojumiem!

Lasīt vairāk

Pelni Ventus un apmeklē "Kurzemes Democentru" izdevīgāk

Sadarbībā ar Ventspils Tūrisma informācijas centru apmeklētājiem tiek dota iespēja apmeklēt "Kurzemes Democentru" par vēl draudzīgākām cenām.

Lasīt vairāk

Esam kļuvuši par ECSITE biedriem

Esam priecīgi paziņot, ka Zinātnes un tehnoloģiju muzejs "Kurzemes Democentrs" ir kļuvis par pilntiesīgu ECSITE, European network science centres & museums, biedru!

Lasīt vairāk

Dzimšanas dienas svinības Kurzemes Democentrā

Ja neesi vēl izlēmis, kur svinēt savu vai sava bērna nākamo dzimšanas dienu, piedāvājam nelielu ieskatu Pāvela dzimšanas dienas svinībās, kas notika Zinātnes un tehnoloģiju muzejā "Kurzemes Democentrs". Bija gan radošās darbnīcas, gan spēles un garda kūka! Izskatās jautri, ne? Svini savus svētkus pie mums arī Tu! :)

Lasīt vairāk

Gudro logu prototipu var apskatīt Kurzemes Democentrā

Uzņēmumā EuroLCDs Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā sadarbībā ar vēl diviem vietējiem uzņēmumiem – HansaMatrix Ventspils un Arbo Windows – tiek radīts inovatīvs produkts – gudrie logi, kas palīdzēs ekonomēt enerģiju un varēs pildīt vitrīnu lomu.

Lasīt vairāk

Dzīvojam zaļi - stādām mežu!

"Kurzemes Democentrs" ne tikai māca dzīvot zaļi, bet arī paši domā par vides saglabāšanu.

Lasīt vairāk

Fotogrāfs Jūsu pasākumam

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs "Kurzemes Democentrs" tagad piedāvā profesionālu fotogrāfu Jūsu izvēlētajam pasākumam!

Lasīt vairāk

Piesaki klasi piedzīvojumiem Ventspilī

Pēdējo mēnesi norisinās akcija "UZ VENTSPILI: VIENA DIENA TRĪS PIEDZĪVOJUMI", kuras ietvaros ir iespējams apmeklēt Kurzemes Democentru,Galveno bibliotēku vai planetāriju, kā arī piedalīties tehniski radošajā darbnīcā.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs uzstājas tūrisma konferencē

Šodien, 26. aprīlī, Ventspils Jaunrades namā norisinās 15. Ventspils tūrisma konference un 17. Kurzemes tūrismas konference, kurā piedalās arī Kurzemes Democentrs.

Lasīt vairāk

Biznesa rīts Kurzemes Democentrā

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteris sadarbībā ar Ventspils Europe Direct informācijas centru aicina uz kārtējo Biznesa rītu, kurš notiks š.g. 27. aprīlī plkst. 11:00 Kurzemes Democentrā.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs saņem "Latvijas Būvniecības gada balvu 2016"

6. martā A. Čehova Rīgas Krievu teātrī svinīgā ceremonijā tika noskaidrotas Latvijas labākās būves un būvnieki konkursa “Latvijas Būvniecības gada balva 2016” ietvaros.

Lasīt vairāk

Zinātnes un tehnoloģiju muzejam "Kurzemes Democentrs" jauns eksponāts!

Atklājot jauno tūrisma sezonu, Zinātnes un tehnoloģiju muzejs “Kurzemes Democentrs” piedāvā visiem interesentiem jaunu un unikālu eksponātu – "Uzfilmē klimatu!" No šodienas Zinātnes un tehnoloģiju muzeja “Kurzemes Democentrs” apmeklētājiem ir iespēja apskatīt un izbaudīt jaunu eksponātu “Uzfilmē klimatu!”, kas papildina pagājušā gadā atklāto klimata pārmaiņām veltīto ekspozīciju.

Lasīt vairāk

Skolēnu brīvdienu piedāvājums

Skolēnu pavasara brīvdienās esam parūpējušies par iespēju ikvienam pavadīt laiku ar radošām un atraktīvām nodarbēm. Divu dienu ietvaros, piedaloties sešās dažādās darbnīcās, Tev būs iespēja piedalīties zinātniskos eksperimentos un iepazīt pavasara atnākšanu atraktīvā veidā.

Sadarbības partneri