Lasīt vairāk

Kurzemes Democentra darba laiks novembrī

Nākammēnes Democentrs dosies divos izbraukumos uz skolām, kā arī gaidāmo valsts svētku dēļ muzeja darba laiks nedaudz atšķirsies no ierastā. Šeit pieejams aktuālākais Kurzemes Democentra darba laiks. 

Lasīt vairāk

"Karjeras nedēļā 2018" Democentrs devās izbraukumā uz Latvijas skolām

Karjeras nedēļā no 8. līdz 12. oktobrim Kurzemes Democentrs devās izbraukumā uz Kocēniem, Maltu, Rīgu un Baldoni, kur 445 skolēnus iepazīstināja ar tehnoloģiju jomu un rosināja viņu interesi par karjeru IKT nozarē.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs Karjeras nedēļā

Karjeras nedēļā, 8.-13. oktobrī, Kurzemes Democentrs dodas izbraukumā pie skolēniem Kocēnos, Maltā, Rīgā un Baldonē. Šajā nedēļā interaktīvā izstāde Ventspilī nebūs pieejama.

Lasīt vairāk

Meklējam kolēģi!

Aicinām darbā gidu uz nepilnu slodzi - darbs piektdienās un sestdienās. 

Lasīt vairāk

3 profesijas vienā dienā

No 3. septembra līdz 29. novembrim izmanto iespēju apmeklēt Ventspili un izklaidējošā veidā iepazīties ar dažādām profesijām, apmeklējot Kurzemes Democentru, piedaloties Aspired un Ventspils digitālā centra radošajās un tehnoloģiju darbnīcās un tiekoties ar Ventspils Biznesa atbalsta centra mentoriem.

Lasīt vairāk

Gatavojamies rudens ekskursiju sezonai

No 31. augusta līdz 4. septembrim gatavojamies jaunajai ekskursiju sezonai, līdz ar to Kurzemes Democentrs šajās dienās apmeklētājiem būs slēgts.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentra dalība Vasaras Ekoskolu forumā Ventspilī

No 13. līdz 18. augustam Vides izglītības fonds ar Ventspils pilsētas domes atbalstu rīkoja astoto Ekoskolu vasaras forumu, kurā tika pārstāvēts arī zinātnes un tehnoloģiju muzejs Kurzemes Democentrs.

Lasīt vairāk

Augustā notiks dabaszinātnēm veltīts forums un konference

No 13. līdz 18. augustam Vides izglītības fonds ar Ventspils pilsētas domes atbalstu rīko astoto Ekoskolu vasaras forumu. Savukārt 23.augustā Rīgā Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrs aicina uz konferenci "Dabaszinātnes un matemātika skolā efektīvi un radoši". Kurzemes Democentrs piedalīsies forumā un konferencē, runājot par videi aktuāliem jautājumiem un modernām tehnoloģijām mācību procesā, kā arī uzņems pasākumu dalībniekus pie sevis.

Lasīt vairāk

Digitālie svētki Ventspilī

4. augustā Ventspils pilsētas svētkos satiec Kurzemes Democentru Digitālajos svētkos Rātslaukumā.

Lasīt vairāk

Energy Advice pirmā tikšanās

Šī gada 14. un 15. jūnijā Kurzemes Democentrā notika projekta “Energy Advice” atklāšanas sanāksme

Lasīt vairāk

Jauna kāzu pieturvieta Kurzemē

Atklājot jauno kāzu sezonu, Zinātnes un tehnoloģiju muzejs “Kurzemes Democentrs” piedāvā visiem interesentiem jaunu un unikālu pakalpojumu –  Zinātkāro kāzu pieturvieta Kurzemes Democentrā!

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentra viesošanās Koknesē, Līvānos un Rīgā

Kurzemes Democentra interaktīvā izstāde 21.-25. maijā ceļoja pāri pus Latvijai, lai izglītotu 600 skolēnus Koknesē, Līvānos un Rīgā.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs dodas pretī apmeklētājiem

21.-26. maijā Kurzemes Democentrs dodas izbraukumā uz Koknesi, Līvāniem un Rīgu. Šajā nedēļā interaktīvā izstāde Ventspilī nebūs pieejama.

Lasīt vairāk

Pārrobežu sadarbība resursu taupīšanas veicināšanai ("Energy saving Advice Across Borders" - Energy Advice)

Kurzemes Democentrs iesaistās pārrobežu sadarbībā ar Igauniju resursu taupīšanas veicināšanai. Nākamo 2 gadu laikā projekta "Energy Saving Advice Across Borders" (Energy Advice) ietvaros tiks rīkotas dažādas aktivitātres un kampaņas pamatskolu skolēniem (6.-9. klase).

Lasīt vairāk

"Kurzemes Democentrs" atvērts visu svētku nedēļu!

Svinēsim maija svētkus un baudīsim brīvdienas kopā - "Kurzemes Democentrā".

Lasīt vairāk

Atklāj noslēpumus Ventspilī

Noziegumi, eksperimenti, izveicības pārbaude, spiegošana, piedzīvojumi - azarta un emocijām pilna pavasara ekskursija Ventspilī.

Lasīt vairāk

Lieldienas Kurzemes Democentrā

Lielajā piektdienā un klusajā sestdienā Kurzemes Democentrā aktivitātes, lai iesildītos Lieldienām, kā arī ģimenēm īpašs piedāvājums muzeja apmeklējumam.

Lasīt vairāk

"Garais starpbrīdis" Kurzemes Democentrā

Pavasara brīvlaikā skolēni izklaidējoši un izglītojoši pavadīja laiku Kurzemes Democentrā, piedaloties SIA "Aspired" rīkotajā pasākumā "Garais starpbrīdis"

Lasīt vairāk

2 dienu piedzīvojums Ventspilī tagad īpaši izdevīgs

Ģimenei īpaši izdevīgs Ventspils apmeklējums - piedāvājumā 1 nakts Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīcā, neierobežots laiks ūdens piedzīvojumu parkā un zinātnes un tehnoloģiju muzeja "Kurzemes Democentrs" apmeklējums.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2018"

No 2. līdz 4. februārim Kurzemes Democentru varēja satikt 25. starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2018" Ķīpsalas izstāžu hallē.