Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrā aizvadīta Eiropas Zinātnieku nakts

27. septembrī, Eiropas Zinātnieku naktī, Kurzemes Democentra komanda piedāvāja ikvienam interesentam apmeklēt bezmaksas zinātnes šovus, piedalīties lavas lampu darbnīcā un apmeklēt interaktīvo izstādi par klimata pārmaiņām.

Lasīt vairāk

Eiropas Zinātnieku nakts Kurzemes Democentrā

Eiropas Zinātnieku naktī, 27. septembrī, plkst. 19.00-22.00 īpaša programma Kurzemes Democentrā - zinātnes šovi, zinātniskā darbnīca un zinātnes un tehnoloģiju muzeja apmeklējums. Ieeja pasākumos bez maksas.

Lasīt vairāk

Sākusies pieteikšanās 6.-9. klašu konkursam “Energy Advice”

No 16. septembra plkst. 12.00 ir atvērta reģistrēšanās izglītojošajam pārrobežu konkursam “Energy Advice” un tā turpināsies līdz 4. oktobra plkst. 18.00.

Lasīt vairāk

Izglītojošā pārrobežu konkursa “Energy Advice” atklāšana

2019. gada 16. septembrī Elektrum Energoefektivitātes centrā Jūrmalā tiks atklāts izglītojošais Igaunijas-Latvijas pārrobežu konkurss “Energy Advice”. Pasākuma laikā tiks atvērta pieteikšanās konkursam, kā arī notiks tehniski radošās darbnīcas un gaidāmi pārsteigumi no Elektrum.

Lasīt vairāk

Zinību diena

Kurzemes Democentrs sirsnīgi sveic visus zinātnes un tehnoloģiju mīļus ar jaunā mācību gada sākumu, kā arī vēl lieliskus panākumus un nelaužamu apņēmību, gadam ejot!

Lasīt vairāk

Piektdienas vakara pastaiga Ventspilī

Kurzemes Democentrs ar aizraujošu aktivitāti piedalās Ventspils Piektdienas vakara pastaigas pasākumā, kur ikvienam interesentam piedāvā pamainīt skatu uz dzīvi – paskatīties uz visu kājām gaisā. 

Lasīt vairāk

QR medību noslēgums

Laikā no 1. augusta līdz 22. augustam Kurzemes Democentrs rīkoja bezmaksas orientēšanās spēli Ventspilī. Ar prieku paziņojam, ka spēle ir noslēgusies un uzvarētāji ir zināmi! Lasi tālāk, lai uzzinātu, kuri tie ir!

Lasīt vairāk

QR kodu medības

No 1. līdz 22. augustam pilsētniekiem un Ventspils viesiem tiek dota iespēja piedalīties aizraujošā bezmaksas orientēšanās spēlē.

Lasīt vairāk

Elektrum vizīte Ventspilī

Gatavojoties izglītojošajam konkursam "Energy Advice", kas sāksies jau septembrī, tikāmies ar sadarbības partneriem no Elektrum Energoefektivitātes centra.

Lasīt vairāk

Jau rudenī gaidāms izglītojošs konkurss 6.–9. klašu skolēniem

Veiksmīgi aizvadītas “Kurzemes Democentra” organizētās bezmaksas tehniski radošās darbnīcas par energoefektivitātes jautājumiem, dalībniekiem gūstot priekšstatu par jau rudenī gaidāmo izglītojošo konkursu.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs Ventspils Bērnu svētkos

Svētdien, 26. maijā, notiks Ventspils Bērnu svētki, kas tiek svinēti par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai. Svētkos piedalīsies arī Kurzemes Democentrs.

Lasīt vairāk

Izlauzies no enerģijas zudumiem Ventspils piektdienas vakara pastaigā

Aicinām ventspilniekus un pilsētas viesus Ventspils piektdienas vakara pastaigā piedalīties izlaušanās spēlē un apdomāt savu ekoloģisko pēdu!

Lasīt vairāk

Muzeju nakts Kurzemes Democentrā

Šogad pirmo reizi muzeju nakts ietvaros - 18. maijā - būs iespēja bez maksas apmeklēt Kurzemes Democentru un iesaistīties interesantās aktivitātēs.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentra izmaiņas darba laikā

Sveicies visiem zinātnes un tehnoloģiju mīļiem!

Vēlamies Jūs informēt par nelielajām darba laika izmaiņām, kas šajā nedēļā sagaidāmas!

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs sveic māmiņdienā!

Māmulīt, saņem nu atkal šo dienu,
Lielu un jauku - gadā tik vienu,
Saņem ziediņus, kurus Tev nesam,
Nākam ar sveicieniem tādi kā esam.

 

Lai skaista un izdevusies Tev šī diena diena!

Lasīt vairāk

Turpinās pieteikšanās bezmaksas tehniski radošajām darbnīcām par enerģijas taupīšanu

Aicinām Latvijas vispārējās izglītības iestādes izmantot pēdējo iespēju pieteikt 6. – 9. klašu skolēnus bezmaksas tehniski radošajām darbnīcām par energoefektivitāti!

Lasīt vairāk

Darba laiks Lieldienās

Lieldienas ar ģimeni varēs svinēt arī Kurzemes Democentrā!

Lasīt vairāk

Pavasara ekskursijā uz Ventspili!

Ventspils ir lielisks galamērķis skolēnu ekskursijai! Lai plānošana būtu tikpat patīkama cik pati ekskursija, esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu - iepazīsti un piesakies 6 aizraujošām nodarbēm Ventspilī!

Lasīt vairāk

Bezmaksas tehniski radošās darbnīcas par enerģijas taupīšanas jautājumiem

Aicinām Latvijas vispārējās izglītības iestādes pieteikt 6. – 9. klašu skolēnus bezmaksas tehniski radošajām darbnīcām par energoefektivitāti! 

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs pamazām apceļo Latviju

Kurzemes Democentra komanda, iesaistoties vispārējo vidējo izglītības iestāžu skolēnu izglītošanā par tehnoloģiju pasauli un to sasaisti ar klimata pētniecību, dodas izbraukumos pa visu Latviju.

Sadarbības partneri