Lasīt vairāk

Jaunums! Darba laika izmaiņas

Jau sen gribēji atbraukt uz mūsu zinātnes centru, bet darba dienās nav laika? Par prieku jums, mūsu apmeklētāji, tagad ESAM ATVĒRTI ARĪ SVĒTDIENĀS.
Ikkatrs no jums ir laipni gaidīts jau šo svētdien plkst. 10.00-18.00. 

Lasīt vairāk

Piedalies QR medībās!

Kurzemes Democentrs izsludina orientēšanās sacensības “QR medības”. Februārī sacensības notiks digitālajā vidē, savukārt martā – klātienē Ventspilī. Digitālo sacensību sākums jau 17. februārī. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Lasīt vairāk

Veiksmīgi aizvadīts “Energy Advice” fināls un Ģimeņu diena zinātnes centrā AHHAA

25. janvārī norisinājās 6.–9. klašu izglītojošā konkursa “Energy Advice” fināls, kurā pirmo vietu un galveno balvu – elektroskūterus – ieguva komanda “meidhuvitabMHG” (Igaunija).

Lasīt vairāk

Jaunums - ģimeņu diena!

Sākot ar 1. februāri, katra mēneša pirmajā sestdienā pie mums Ģimenes diena ar aizraujošām aktivitātēm visai ģimenei! Democentra ģimene aicina piedalīties arī jūs!

Lasīt vairāk

Jau 25. janvārī izglītojošā konkursa “Energy Advice” fināls

Veiksmīgi aizvadīta izglītojošā konkursa 6.–9. klašu skolēniem “Energy Advice” 1. kārta, kurā sacentās 260 komandas no Latvijas un Igaunijas. Konkursa 2. kārtā iekļuvušas 10 labākās komandas – 5 no katras valsts. Komandu līdzjutēji un citi interesenti ir aicināti atbalstīt finālistus klātienē!

Lasīt vairāk

Zinātnes šovs "Ziemas aukstumā"

2019. gada izskaņā priecējām zinātnes interesentus ar aizraujošiem, ziemīgiem eksperimentiem.

Lasīt vairāk

Zinātnes šovs Kurzemes Democentrā

28. decembrī Kurzemes Democentra komanda priecēs gan lielus, gan mazus apmeklētājus ar aizraujošiem eksperimentiem gada noslēguma zinātnes šovā "Ziemas aukstumā".

Lasīt vairāk

Konkursa "Energy Advice" finālisti

Ir noslēgusies izglītojošā pārrobežu konkursa "Energy Advice" neklātienes kārta un ir noskaidrotas 10 finālistu komandas, kas 25. janvārī satiksies Tartu zinātnes centrā AHHAA, lai cīnītos par galveno balvu - elektroskūteriem.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs dodas līdz šim lielākajā izbraukumā pa Latvijas skolām

No 19. novembra līdz 14. decembrim Democentram gaidāms savas pastāvēšanas vēsturē garākais izbraukumu periods, kad dosimies uz dažādām Latvijas skolām, lai iepazīstinātu jauniešus ar IKT nozari un ieinteresētu saistīt savu karjeru ar tehnoloģijām.

Lasīt vairāk

Ventspils IT izaicinājums 2019

Jau otro gadu Kurzemes Democentrs uzņem tehnoloģiju konkursa "Ventspils IT Challenge" dalībniekus, dodot skolēniem iespēju izmēģināt dažādas izglītības tehnoloģijas. 

Lasīt vairāk

Meklējam kolēģi

Aicinām darbā gidu uz pilnu slodzi. Pieteikšanās līdz 8. novembrim. 

Lasīt vairāk

Skolēnu brīvlaika pasākums Kurzemes Democentrā

Skolēnu brīvlaikā aicinām uz Kurzemes Democentru, kur bērniem būs iespēja ne tikai lieliski pavadīt dienu, bet arī uzzināt daudz ko jaunu!

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrā aizvadīta Eiropas Zinātnieku nakts

27. septembrī, Eiropas Zinātnieku naktī, Kurzemes Democentra komanda piedāvāja ikvienam interesentam apmeklēt bezmaksas zinātnes šovus, piedalīties lavas lampu darbnīcā un apmeklēt interaktīvo izstādi par klimata pārmaiņām.

Lasīt vairāk

Eiropas Zinātnieku nakts Kurzemes Democentrā

Eiropas Zinātnieku naktī, 27. septembrī, plkst. 19.00-22.00 īpaša programma Kurzemes Democentrā - zinātnes šovi, zinātniskā darbnīca un zinātnes un tehnoloģiju muzeja apmeklējums. Ieeja pasākumos bez maksas.

Lasīt vairāk

Sākusies pieteikšanās 6.-9. klašu konkursam “Energy Advice”

No 16. septembra plkst. 12.00 ir atvērta reģistrēšanās izglītojošajam pārrobežu konkursam “Energy Advice” un tā turpināsies līdz 4. oktobra plkst. 18.00.

Lasīt vairāk

Izglītojošā pārrobežu konkursa “Energy Advice” atklāšana

2019. gada 16. septembrī Elektrum Energoefektivitātes centrā Jūrmalā tiks atklāts izglītojošais Igaunijas-Latvijas pārrobežu konkurss “Energy Advice”. Pasākuma laikā tiks atvērta pieteikšanās konkursam, kā arī notiks tehniski radošās darbnīcas un gaidāmi pārsteigumi no Elektrum.

Lasīt vairāk

Zinību diena

Kurzemes Democentrs sirsnīgi sveic visus zinātnes un tehnoloģiju mīļus ar jaunā mācību gada sākumu, kā arī vēl lieliskus panākumus un nelaužamu apņēmību, gadam ejot!

Lasīt vairāk

Piektdienas vakara pastaiga Ventspilī

Kurzemes Democentrs ar aizraujošu aktivitāti piedalās Ventspils Piektdienas vakara pastaigas pasākumā, kur ikvienam interesentam piedāvā pamainīt skatu uz dzīvi – paskatīties uz visu kājām gaisā. 

Lasīt vairāk

QR medību noslēgums

Laikā no 1. augusta līdz 22. augustam Kurzemes Democentrs rīkoja bezmaksas orientēšanās spēli Ventspilī. Ar prieku paziņojam, ka spēle ir noslēgusies un uzvarētāji ir zināmi! Lasi tālāk, lai uzzinātu, kuri tie ir!

Lasīt vairāk

QR kodu medības

No 1. līdz 22. augustam pilsētniekiem un Ventspils viesiem tiek dota iespēja piedalīties aizraujošā bezmaksas orientēšanās spēlē.