Lasīt vairāk

DARBA LAIKA IZMAIŅAS

Sakarā ar jaunpieņemtajiem Covid-19 drošības pasākumiem esam pārtraukuši muzeja darbību līdz 15. novembrim.

Sekojam līdzi aktualitātēm un ievērojam visus drošības pasākumus, lai izvairītos no epidēmijas izplatības palielināšanās.

Lasīt vairāk

Skolēnu brīvlaika pasākums Kurzemes Democentrā

Jaunu zināšanu gūšanai veltīts laiks noteikti nav izšķiests laiks! Arī brīvlaikā varam mācīties, bet, protams, daudz aizraujošākā ceļā.

Lasīt vairāk

Pie mums pārmaiņas!

Aktīvā vasaras sezona veiksmīgi noslēgusies, nu pienācis laiks pārmaiņām:

 

TAGAD PIE MUMS APMEKLĒJUMS TIKAI AR IEPRIEKŠĒJU PIERAKSTU!

Lasīt vairāk

Ventspils izglītības nozares pārstāvji iepazīstas ar mācību resursu Pratne.lv

28. augustā Ventspilī norisinājās ikgadējā Ventspils pilsētas pedagogu konference “Izaicinājumi un iespējas, realizējot kompetenču izglītību Ventspilī 2019. – 2021. gados”. Konferences dalībniekus ar Kurzemes Democentra jaunāko izglītības tehnoloģiju projektu Pratne.lv iepazīstināja projekta vadītāja Dita Lašinska.

Lasīt vairāk

Ģimeņu diena

Kurzemes Democentra komanda aicina Tevi un Tavu ģimeni jau 18. jūlijā ierasties uz īpašu pasākumu veltītu ģimenēm - Ģimeņu dienu.

Lasīt vairāk

Latviešu valodas skolotāji iepazīstas ar mācību resursu Pratne.lv

No 17. līdz 19. jūnijam Kurzemes Democentrā norisinājās latviešu valodas skolotāju apmācības “Latviešu valodas apguve sākumskolā: atbalsts pedagogam, strādājot lingvistiski neviendabīgā vidē”. Apmācību dalībnieki tika iepazīstināti ar Kurzemes Democentra jaunāko izglītības tehnoloģiju projektu – mācību resursu Pratne.lv.

Lasīt vairāk

Piedalies QR medībās klātienē – Ventspilī!

Kurzemes Democentrs izsludina orientēšanās sacensības “QR medības”. 
Jau 15. jūnijā būs iespēja piedalīties QR medībās klātienē – Ventspilī. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs atsāks savu darbību!

Muzejs atsāks darbību 3. jūnijā. Turpmāk muzeja darba laiks būs no trešdienas līdz svētdienai plkst. 10.00-18.00. Muzeja darbība tiks organizēta, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus Covid-19 ierobežošanai. 

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs žurnālā "Mezgls"

Vai esat mūs jau atraduši jaunajā žurnālā “Mezgls”?🤔
Ja vēl nē, tad steidziet iegādāties izdevniecības "Žurnāls Santa" jauno “Mezgls” žurnālu un apciemojiet Kurzemes Democentru esot mājās! Brīnišķīga iespēja uzzināt ko jaunu!🥳

Lasīt vairāk

Pratne.lv – mācību resurss jaunāko skolas vecuma bērnu izglītībai

Kurzemes Democentrs iesaistās jauna digitālā mācību un metodiskā līdzekļa izstrādē mācību satura ieviešanai pamatizglītības pakāpei 1.-3. klasei matemātikas apgūšanai "Pratne.lv".

Lasīt vairāk

Jaunums! Darba laika izmaiņas

Jau sen gribēji atbraukt uz mūsu zinātnes centru, bet darba dienās nav laika? Par prieku jums, mūsu apmeklētāji, tagad ESAM ATVĒRTI ARĪ SVĒTDIENĀS.
Ikkatrs no jums ir laipni gaidīts jau šo svētdien plkst. 10.00-18.00. 

Lasīt vairāk

Piedalies QR medībās!

Kurzemes Democentrs izsludina orientēšanās sacensības “QR medības”. Februārī sacensības notiks digitālajā vidē, savukārt martā – klātienē Ventspilī. Digitālo sacensību sākums jau 17. februārī. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Lasīt vairāk

Veiksmīgi aizvadīts “Energy Advice” fināls un Ģimeņu diena zinātnes centrā AHHAA

25. janvārī norisinājās 6.–9. klašu izglītojošā konkursa “Energy Advice” fināls, kurā pirmo vietu un galveno balvu – elektroskūterus – ieguva komanda “meidhuvitabMHG” (Igaunija).

Lasīt vairāk

Jaunums - ģimeņu diena!

Sākot ar 1. februāri, katra mēneša pirmajā sestdienā pie mums Ģimenes diena ar aizraujošām aktivitātēm visai ģimenei! Democentra ģimene aicina piedalīties arī jūs!

Lasīt vairāk

Jau 25. janvārī izglītojošā konkursa “Energy Advice” fināls

Veiksmīgi aizvadīta izglītojošā konkursa 6.–9. klašu skolēniem “Energy Advice” 1. kārta, kurā sacentās 260 komandas no Latvijas un Igaunijas. Konkursa 2. kārtā iekļuvušas 10 labākās komandas – 5 no katras valsts. Komandu līdzjutēji un citi interesenti ir aicināti atbalstīt finālistus klātienē!

Lasīt vairāk

Zinātnes šovs "Ziemas aukstumā"

2019. gada izskaņā priecējām zinātnes interesentus ar aizraujošiem, ziemīgiem eksperimentiem.

Lasīt vairāk

Zinātnes šovs Kurzemes Democentrā

28. decembrī Kurzemes Democentra komanda priecēs gan lielus, gan mazus apmeklētājus ar aizraujošiem eksperimentiem gada noslēguma zinātnes šovā "Ziemas aukstumā".

Lasīt vairāk

Konkursa "Energy Advice" finālisti

Ir noslēgusies izglītojošā pārrobežu konkursa "Energy Advice" neklātienes kārta un ir noskaidrotas 10 finālistu komandas, kas 25. janvārī satiksies Tartu zinātnes centrā AHHAA, lai cīnītos par galveno balvu - elektroskūteriem.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs dodas līdz šim lielākajā izbraukumā pa Latvijas skolām

No 19. novembra līdz 14. decembrim Democentram gaidāms savas pastāvēšanas vēsturē garākais izbraukumu periods, kad dosimies uz dažādām Latvijas skolām, lai iepazīstinātu jauniešus ar IKT nozari un ieinteresētu saistīt savu karjeru ar tehnoloģijām.

Lasīt vairāk

Ventspils IT izaicinājums 2019

Jau otro gadu Kurzemes Democentrs uzņem tehnoloģiju konkursa "Ventspils IT Challenge" dalībniekus, dodot skolēniem iespēju izmēģināt dažādas izglītības tehnoloģijas. 

Sadarbības partneri