Lasīt vairāk

Darba laiks Lieldienās

Lieldienas ar ģimeni varēs svinēt arī Kurzemes Democentrā!

Lasīt vairāk

Pavasara ekskursijā uz Ventspili!

Ventspils ir lielisks galamērķis skolēnu ekskursijai! Lai plānošana būtu tikpat patīkama cik pati ekskursija, esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu - iepazīsti un piesakies 6 aizraujošām nodarbēm Ventspilī!

Lasīt vairāk

Bezmaksas tehniski radošās darbnīcas par enerģijas taupīšanas jautājumiem

Aicinām Latvijas vispārējās izglītības iestādes pieteikt 6. – 9. klašu skolēnus bezmaksas tehniski radošajām darbnīcām par energoefektivitāti! 

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs pamazām apceļo Latviju

Kurzemes Democentra komanda, iesaistoties vispārējo vidējo izglītības iestāžu skolēnu izglītošanā par tehnoloģiju pasauli un to sasaisti ar klimata pētniecību, dodas izbraukumos pa visu Latviju.

Lasīt vairāk

Projekta "Energy Advice" partneru tikšanās Ventspilī

Janvāra beigās projekta "Energy Advice" partneri tikās Ventspilī, lai apspriestu pēdējās detaļas pirms projektā izstrādāto tehniski radošo darbnīcu ieviešanas Latvijā un Igaunijā.

Lasīt vairāk

Lieli mērķi un lieli plāni

Gandrīz nemanot, paskrējis jau pirmais šī gada mēnesis. Esam ieskrējušies un sapratuši, ko 2019. gadā gribam paveikt. Uzzini, kādus jaunumus no mums šogad var sagaidīt!

Lasīt vairāk

Ziemīgi eksperimenti Kurzemes Democentrā

Aizvadot Ziemassvētkus, 27. decembrī Zinātnes un tehnoloģiju muzejs "Kurzemes Democentrs" piedāvāja visiem zinātnes un tehnoloģiju mīļiem apmeklēt laboratorium.lv rīkoto Zinātnisko teātri.

Lasīt vairāk

Laboratorium.lv zinātniskais teātris Kurzemes Democentrā

Zinātnes un tehnoloģiju muzejs "Kurzemes Democentrs" piedāvā visiem zinātnes un tehnoloģiju interesentiem laboratorium.lv zinātnes teātri!

27. decembrī, tikai vienu dienu, visiem interesentiem būs iespēja vērot un iesaistīties divu veidu zinātniskajos teātros - "Ziemassvētku laboratorija" un "Eksperimentu skola". 

 

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentra darba laiks decembrī

Lai gada nogalē vieglāk ieplānot muzeja apmeklējumu, ieskats democentra darba laikā šomēnes. 

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs atkal devās pie skolēniem

Pagājšnedēļ, 25.–30. novembrī, ciemojāmies Rīgā un Daugavpilī, 5 dienās kopā satiekot vairāk nekā 700 skolēnu.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentru apmeklē ASV diplomāts

7. novembrī Ventspilī viesojās Amerikas Savienoto Valstu vēstnieka vietnieks Pols Poletes.

Lasīt vairāk

Ventspilī radīts jauns produkts

Kurzemes Democentrā izvietos uzņēmuma SIA "Aspired" radīto runājošo atkritumu urnu!

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentra darba laiks novembrī

Nākammēnes Democentrs dosies divos izbraukumos uz skolām, kā arī gaidāmo valsts svētku dēļ muzeja darba laiks nedaudz atšķirsies no ierastā. Šeit pieejams aktuālākais Kurzemes Democentra darba laiks. 

Lasīt vairāk

"Karjeras nedēļā 2018" Democentrs devās izbraukumā uz Latvijas skolām

Karjeras nedēļā no 8. līdz 12. oktobrim Kurzemes Democentrs devās izbraukumā uz Kocēniem, Maltu, Rīgu un Baldoni, kur 445 skolēnus iepazīstināja ar tehnoloģiju jomu un rosināja viņu interesi par karjeru IKT nozarē.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentrs Karjeras nedēļā

Karjeras nedēļā, 8.-13. oktobrī, Kurzemes Democentrs dodas izbraukumā pie skolēniem Kocēnos, Maltā, Rīgā un Baldonē. Šajā nedēļā interaktīvā izstāde Ventspilī nebūs pieejama.

Lasīt vairāk

Meklējam kolēģi!

Aicinām darbā gidu uz nepilnu slodzi - darbs piektdienās un sestdienās. 

Lasīt vairāk

3 profesijas vienā dienā

No 3. septembra līdz 29. novembrim izmanto iespēju apmeklēt Ventspili un izklaidējošā veidā iepazīties ar dažādām profesijām, apmeklējot Kurzemes Democentru, piedaloties Aspired un Ventspils digitālā centra radošajās un tehnoloģiju darbnīcās un tiekoties ar Ventspils Biznesa atbalsta centra mentoriem.

Lasīt vairāk

Gatavojamies rudens ekskursiju sezonai

No 31. augusta līdz 4. septembrim gatavojamies jaunajai ekskursiju sezonai, līdz ar to Kurzemes Democentrs šajās dienās apmeklētājiem būs slēgts.

Lasīt vairāk

Kurzemes Democentra dalība Vasaras Ekoskolu forumā Ventspilī

No 13. līdz 18. augustam Vides izglītības fonds ar Ventspils pilsētas domes atbalstu rīkoja astoto Ekoskolu vasaras forumu, kurā tika pārstāvēts arī zinātnes un tehnoloģiju muzejs Kurzemes Democentrs.

Lasīt vairāk

Augustā notiks dabaszinātnēm veltīts forums un konference

No 13. līdz 18. augustam Vides izglītības fonds ar Ventspils pilsētas domes atbalstu rīko astoto Ekoskolu vasaras forumu. Savukārt 23.augustā Rīgā Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrs aicina uz konferenci "Dabaszinātnes un matemātika skolā efektīvi un radoši". Kurzemes Democentrs piedalīsies forumā un konferencē, runājot par videi aktuāliem jautājumiem un modernām tehnoloģijām mācību procesā, kā arī uzņems pasākumu dalībniekus pie sevis.