4. uzdevums

Komandām, kas reģistrējušās konkursam, uz skolotāja e-pastu tiek nosūtīti uzdevumi pildīšanai (uzdevumu iespējams lejupielādēt arī zemāk esošajā saitē).

4. uzdevumu lejupielādēt ŠEIT

Uzdevumu pildīšana notiek piecu nedēļu garumā, apskatot dažādas tēmas par energoresursu taupīšanu un energoefektivitātes jautājumiem:

  • Pirmās kārtas uzdevumi portālā pieejami no 7. oktobra plkst. 09.00;
  • Otrās kārtas uzdevumi portālā pieejami no 14. oktobra plkst. 09.00;
  • Trešās kārtas uzdevumi portālā pieejami no 28. oktobra plkst. 09.00;
  • Ceturtās kārtas uzdevumi portālā pieejami no 4. novembra plkst. 09.00;
  • Piektās kārtas uzdevumi portālā pieejami no 11. novembra plkst. 09.00.

Uzdevumus pēc noteiktiem kritērijiem izvērtē žūrija. Piecas komandas ar labāko kopējo vērtējumu iegūst iespēju piedalīties konkursa pēdējā - fināla - posmā. Lai kvalificētos fināla posmam, komandām nepieciešams iesniegt visus uzdevumus.

Lai iesniegtu uzdevumu, katrai komandai atsevišķi jāaizpilda zemāk esošos laukus, norādot skolu, komandas nosaukumu un skolotāja e-pastu un augšupielādējot izpildītā uzdevuma failu. Nepieciešamības gadījumā komandām atļauts iesniegt vairākus uzdevuma failus.

4. uzdevuma iesniegšanas termiņš - 25. novembra plkst. 21.00.

Veiksmi uzdevumu pildīšanā!

 

NB! Jo lielāks fails, jo ilgāk notiks faila augšupielādēšana. Esiet pacietīgi! Ja tomēr failu nevar augšupielādēt, tas nozīmē, ka fails ir pārāk liels. Pievērsiet uzmanību maksimālajam atļautajam failu izmēram! Samaziniet faila izmēru (saspiediet failu vai samaziniet failā izmantoto attēlu kvalitāti) un mēģiniet vēlreiz. 

4. uzdevuma iesniegšana

Atļautie failu paplašinājumi wmv, avi, mpg, mpeg, mp4
Maksimālais failu izmērs 300MB.

 

Projekts tiek īstenots Eiropas Teritoriālā sadarbība 2014-2020 fonda Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam mērķa “Tīra un augstvērtīga dzīves vide” ietvaros un to plānots pabeigt līdz 2020. gada 29. februārim. Projekta kopējās izmaksas ir 259 720,80 EUR, kur programmas līdzfinansējums ir 220 762,67 EUR, bet pašu līdzfinansējums ir 38 958,13 EUR.

Šī publikācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.